Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Windows 10 a možné problémy s připojením terminálů PDA

Problémy se spuštěním Centrum zařízení Windows Mobile

Po aktualizaci Windows 10 a sestavě 1703 dochází u mnoha zákazníků k tomu, že se nespustí nebo nedokončí spuštění aplikace Microsoft: Centrum zařízení Windows Mobile (resp. Windows Mobile device center). Přitom nezáleží na verzi Win10: 32/64-bit, Home/Pro/Enterprise. Problém je globální a řeší se např. na fóru https://answers.microsoft.com

V současnosti známe jako nejlepší řešení zavedení 2 registrů do instalace Windows 10. Více informací zveřejňujeme v tomto DOKUMENTU PDF.

PA692 - v SW Microsoft - Centrum zařízení ...Obr.: Úspěšně připojený terminál Unitech PA692 s Windows Embedded 6.5.

Hlášení „Neplatné instalační soubory systému Windows CE“

Existuje také problém s nepovolením instalace souborů do PDA, Windows 10 hlásí i v případě mobilních Win Embedded: „Neplatné instalační soubory systému Windows CE“. Jako řešení poskytujeme k aplikacím samostatný instalační soubor CAB. Ten se nakopíruje přes souborový prohlížeč např. na Flash Storage PDA a spustí se přímo v terminálu.

Samozřejmě doporučujeme používat u našich aplikací MSU, HIM, atd., namísto datové komunikace přes USB kabel do staničky nebo k ručnímu terminálu, nastavení aplikace v PC i PDA pro wifi a výměna souborů pak probíhá bezdrátově na pokyn přes displej PDA (tj. číselníky z PC do PDA nebo zpět z PDA hotové doklady skladu jako příjemky, výdejky, dále inventury HIM, atd.). Přesto, kabel dosud nelze nahradit pro spárování (aktivaci) licence s terminálem. Informace  o aplikacích jsou zde: Mobilní skladník, Inventura majetku, Qualtin.
K těmto aplikacím po ukončení záruky doporučujeme udržovat si platnou Roční podporu.

Win 10 ver 2016-05 - problémy instl do PDA

 

Poznámka: Možné potíže s aplikací „Centrum zařízení…“ zcela odpadají u ručních terminálů, které mají instalovány mobilní Windows 8.1 nebo 10, jako např. Honeywell CT50. Ty už se připojují jako disk bez zmíněné aplikace.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 517 543 031, e-mail: servis(zavináč)bartech.cz

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: