Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Workshop: Sběr dat z výroby

Technologie se neustále mění a je třeba na neustálé změny umět reagovat. Dne 25. září se v prostorách naší společnosti uskutečnil první z cyklu plánovaných workshopů, tento konkrétně na téma: Sběr dat ve výrobě.  Jaké jsou možnosti sběru dat z výroby, jaké novinky se vyplatí pořídit z oblasti hardwaru a co vše vám pro tuto problematiku můžeme nabídnout z vlastních produktů a řešení… 

Pozvaní přednášející

Přednášeli jak naši odborníci na danou problematiku, tak kolegové ze slovenského Bartechu, kteří představili  svá vlastní řešení. Po občerstvení následovalo představení novinek společnosti Zebra Technologies, kterou zastoupil pan Boris Keszeg.

Vlastní demo pracoviště pro ukázku reálných situací

Zbývající čas byl využit k praktickým ukázkám na demo pracovišti, které imituje reálný výrobní provoz. Součástí pracoviště jsou Semboxy (vlastní terminály, které vyvíjíme), snímače čárového kódu, termotransferové tiskárny do průmyslu a to vše napojeno na výrobní systém xTrace.

Počet zúčastněných předčil naše očekávání a pozitivní reakce nám daly impuls k tomu, abychom pro Vás semináře i nadále připravovali. Dominika Vařeková z firmy Honeywell Aerospace například uvedla: „Bylo to dynamické, doplněné o příklady z praxe, spokojenost.“ Podívejte se na krátkou ukázku průběhu semináře ve videospotu.

Další workshop se bude zabývat tématem verifikace čárových a 2D kódů a verifikátorů coby zařízení pro verifikaci. Datum ještě není stanoveno, máte-li však již teď zájem a přejete si být přednostně informování o termínu, napište nám na marketing@bartech.eu.

Autor: Daniela Blatová

Sdílet článek: