Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Bartech – Akreditovaný partner GS1

Společnost GS1 je jediným licencovaným pracovištěm pro území České republiky, která provádí registraci do mezinárodního systému GS1. S ohledem na množství zájemců je v úzké spolupráci s GS1 také kompetentní společnost Bartech, s.r.o. Proto můžeme poskytovat metodické, výukové a koordinační služby pro uživatele a nabízíme podporu pro implementaci standardů GS1 do praxe.

barcode_touch

Pro tuto činnost a elitní partnerství s GS1 Czech Republic jsme splnili požadavky na další rok. V praxi tedy uskutečňujeme pomoc firmám od poradenství, přes zavádění čárových nebo 2D kódů až po jejich používání, mj. také s našimi aplikacemi pro efektivní automatickou identifikaci.

Bartech tím potvrdil svoje přední postavení v systémech automatické identifikace v České Republice. Díky patnerství můžeme využívat nadstandardní podporu ze strany GS1 Czech Republic, kterou pak předáváme našim zákazníkům.

Pro jakékoli dotazy: tel. 517 543 022, e-mail: obchod@bartech.cz

Oficiální video:

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: