Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Bartech jako Akreditovaný partner GS1

Společnost Bartech, s.r.o. potvrdila pro další rok, že splňuje požadavky pro elitní partnerství GS1 Czech Republic. Jediným licencovaným pracovištěm pro registraci do Systému GS1 na území České republiky je právě GS1 Czech Republic, která poskytuje veškeré metodické, výukové a koordinační služby pro uživatele a nabízí podporu pro implementaci standardů GS1 do praxe.

BARTECH je nyní schopen ještě kvalitnějšího poskytování těchto služeb, a to právě pod hlavičkou Akreditovaného partnera GS1. V praxi uskutečňujeme tuto pomoc např. firmám, které zavádějí čárové nebo 2D kódy, potřebují poradenství v jejich používání nebo hledají know-how pro efektivní automatickou identifikaci.

barcode_touch
Akreditovanými partnery je jen malé množství vybraných a ověřených společností. BARTECH tím potvrdil výsadní postavení v zavádění systémů automatické identifikace v České Republice. Podmínkou bylo mj. to, že dodáváme na trh nejen dílčí prvky, ale kvalitní komplexní řešení. Díky patnerství můžeme nadstandardní podporu ze strany GS1 Czech Republic předávat našim zákazníkům.

prum-vyroba-2

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: