Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Možnosti vzdálené podpory

Při současných možnostech internetového připojení a hlavně vhodných aplikacích je už minulostí bezvýhradná nutnost servisu pouze osobně na místě nebo školení hardwaru a softwaru nutně tváří v tvář. Uživatelům našich softwarových řešení poskytujeme technickou podporu a servis také pomocí vzdálených připojení na jejich PC, server, databázi.. Samozřejmě jsou zde stále různé možnosti VPN, vzdálených ploch, aplikací výhradně pro jednouživatelské připojení… Vždy je ale základní otázkou, co je požadováno a co je možné, zda se jedná o jednoduchou uživatelskou podporu nebo náročný přístup do databáze, zda je potřeba také ovládání připojeného specifického hardwaru atd.  Možnosti se týkají zejména těchto našich aplikací:

obr-PC_a_display_500Obr.:  Vzdálená kontrola PC i s ovládáním připojeného terminálu PDA

V posledních letech jsou populární jednoduché programy s již dostatečným zabezpečením a potřebným komfortem. Navíc je lze při servisu kombinovat s dalšími dílčími aplikacemi. Již několik let používáme jako základ známý software Team Viewer. Tímto způsobem lze provádět kontroly našich aplikací v uživatelských PC, prvotní instalaci a zprovoznění nebo změny nastavení. Zaškolení provádíme nejraději osobně, ale jednoduché informace lze sdělit a předvést za pomoci předvedených úkonů na PC, které je promítnuto přes projektor více uživatelům a doprovázeno mluveným slovem např. přes Skype na reproduktory. Ostatně je zde i Skype pro firmy k možným oboustranným konzultacím.
Jsme mj. certifikovaným Partnerem Microsoft a v kombinaci s vhodnými aplikacemi jsme schopni kontrolovat a řídit také připojené ruční terminály PDA s Windows CE/Mobile pomocí Remote display control WinCE.

PA692 - v SW Microsoft - Centrum zařízení ...Obr.: Podpora Microsoft Windows pro připojování modelu ručního terminálu PDA Unitech PA692 k PC.

Naše podpora souvisí také se smluvenou tzv. Roční podporou aplikací. Ta je volitelná a zahrnuje dodání nejnovějích verzí našich softwarů, přednostní servisy, atd. Bližší informace na obchodním oddělení tel. 517 543 011, 024 nebo např. zde v el. obchodě.

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: