Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

Výsledky firmy Bartech, které naši zákazníci používají ve formě různých hardwarových a softwarových řešení, jsou vytvářeny všemi prvky uvnitř naší společnosti. Tedy od vlastního vývoje aplikací, výroby hardwaru nebo zahraničního nákupu přes technickou přípravu a support až po obchodní předání a služby zákazníkům. Proto jsme si vědomi nutnosti kvalitní úrovně know-how, jehož přínosy pak využívají samozřejmě i zákazníci. Také proto udržujeme zejména certifikát kvality ISO 9001 a GS1.

V současnosti jsme se zapojili do programu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“ s konkrétním zaměřením na „Odborný rozvoj zaměstnanců společnosti“. O tomto projektu se můžete dočíst zde .

ESF_logo

Vzdělávací projekt, který probíhá aktuálně v termínu od 4. do 6. 10. 2016 nese název vzdělávací aktivity: „Budoucnost ASP.NET, Razor a MVC pro Web Forms programátory„. Tento konkrétní program odborného vzdělávání se tedy týká našich pracovníků softwarového vývoje.

Závěrem uvádíme pro úplnost povinné údaje:
reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053
číslo dohody s ÚP ČR: HOA-MN-44/2016

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: