Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Potvrzení certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009

Naše společnost již téměř 10 let udržuje platný certifikát ČSN EN ISO 9001:2009. Opakovaně tím potvrzujeme úroveň kvality „v oboru realizace projektů a systémů automatické identifikace, obchodních služeb a servisů zařízení„.

Bartech_ISO_rok_2016

Pro naši společnost to znamená nejen vnitřní kontrolu a dodržování stanovených požadavků na jakost a kvalitu procesů, dokumentace, atd. Ale také dosažení snah o kvalitu služeb a spokojenost zákazníků. Tak, abychom mohli dodržet naše cíle a kodex.

Pokud máte jako zákazníci k naší kvalitě jakékoli poznatky, uvítáme je. Zprávu nám lze poslat např. přes malý formulář zde.

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: