Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Přichází čas inventur s čárovými kódy

Toto často dodávané SW řešení je připraveno k okamžitým rychlým dodávkám. Jako tvůrci máme svoji aplikaci „Inventarizace hmotného majetku – HIM“ ihned k dispozici.

urgent_zásilka_HIM

Její hlavní část je provozována v ručním mobilním terminálu s dotykovým displejem (PDA), od nichž máme skladem hned několik vhodných typů.
K započetí práce jsou potřebná ještě data, která si zákazník buď připraví ve formě námi popsaných souborů v Excelu (TXT, CSV) nebo požádá správce svého ekonomického systému o zajištění vstupu a výstupu dat. Tak, aby je aplikace HIM mohla převzít a odevzdávat výsledky. Zbývá zajistit tisk samolepících etiket buď vlastní tiskárnou nebo zakázkovým tiskem u nás (takto lze dodat i jiné zakázkově tištěné etikety).

HIM_PDA_2x

Používání HIM nebrání ani poslední Windows 10. Náš software splnil podmínky Microsoft k udělení certifikátu už předchozích „Windows 8 Compatible“, informovala o tom stručná zpráva. Po vydání Windows 10 jsme zatím ověřili plnou funkčnost aplikace, tj. příslušnou část HIM v PC. K certifikátu přistoupíme zřejmě v průběhu rozšiřování Windows 10.

Pokud má uživatel zajištěn vše kromě aplikace, stačí zakoupit jen licencovaný software HIM. Viz náš eletronický obchod Bartech.

HIM Sestava - filtr položek pro tisk

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: