Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Vstupenkový systém MTICKET

V září končí poslední hudební festivaly, vinobraní apod. Mnohá kulturní sdružení ale pokračují v akcích, nastává období divadla a hudebních událostí uvnitř kulturních domů. Letos jsme prověřili námi vytvořený vstupenkový systém MTICKET.

HC_20130801_145333 neplatne cislo

Jednak jsme vylepšili aplikaci, která běží uživateli na mobilním ručním terminálu PDA. Dále jsme rozšířili část, která je spuštěna v PC ke správě vstupenek. Co je důležité, tak databáze se může nově napojit na data vedené přes Ticket Portal a lze pracovat s vydanými vstupenkami a jejich údaji. Uživatelé také mají k dispozici novou funkci, kterou je mapa míst (sedadel) na danou společenskou akci. Lze je tedy rezervovat a číslo místa spárovat se vstupenkou.

mTicket_sedadla

Ceny pro různé počty licencí (ručních terminálů) jsou zde, ale doporučujeme ozvat se nám pro konkrétněji řešenou kalkulaci na: obchod@bartech.cz nebo tel. 517 543 024.

Seznam vstupenek a pohybů 2

 

Autor: Dalibor Kuda

Sdílet článek: