Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

O nás

BARTECH, JAKO SPECIALISTA NA AUTOMATICKOU IDENTIFIKACI, TECHNOLOGIE A ŘEŠENÍ S ČÁROVÝM KÓDEM PŘINÁŠÍ SVÝM KLIENTŮM UŽITKY V ZLEPŠENÍ VÝROBNÍCH NEBO LOGISTICKÝCH PROCESŮ A SNIŽOVÁNÍ NÁKLADŮ.

Bartech cílí na :

 • Vysoce kvalitní a spolehlivý hardware s velkou přidanou hodnotou. Přidanou hodnotou jsou míněny služby, které poskytujeme. Analýzy nasazení, poradenství, implementace a další starost o zákazníka. Než značka zařízení, je pro nás důležitější, že jsme schopni k němu poskytovat přidanou hodnotu. Známe jej, umíme poskytovat servis a poradenství. Před doporučením dalších zařízení do prodeje jsou u nás zavedeny procesy, které ověřují, jestli dané zařízení vyhovuje našim standardům.
 • Spotřební materiál pro náš hardware s velmi dobrým poměrem kvalita/cena. Vždy budeme klást důraz na kvalitu. Kromě toho umíme také speciality – spotřební materiál pro různé složité aplikace s tím, že tomu rozumíme, umíme zákazníkovi vyhovět.
 • V oblasti software se specializujeme na:
  a) výrobní MES systémy, které obohacujeme moderními identifikačními technologiemi. Náše produkty umí zákazníkům pokrýt celou škálu požadavků a velikostí i cenou je schopen se přizpůsobit od nejmenších nasazení od dvou pracovišť až po stovky licencí v korporaci.
  b) Podsystémy pro výrobu, které lze provozovat samostatně i bez vazby na námi dodávaný „velký“ systém. Například: sběr dat pro odstávky, samostatný pacemaker atd.
  c.) Mobilní multiplatformní aplikace pro sklady, výrobu, expedice, evidenci majetku a podobně.
  d) Zakázkové práce pro sběry dat ve spojení a napojením na stroje a zařízení (např. PLC) Zde spolupracujeme i s externími specialisty, kteří ovládají perfektně danou problematiku a spolu jsme schopni řešit výzvy u zákazníka k jeho plnému a rychlému uspokojení a užitku
 • Speciální zařízení vyvinuté s pomocí externích spolupracovníků a vlastním vývojem. Dnes jsou to Semboxy, MachBox, TouchBox, Radiový sběr dat, Shift Leader apod. Tato řešení děláme jako krabicové řešení s jasnou funkcionalitou. Využíváme je především v naších aplikacích a řešeních.

 Mise BARTECH

Našim zákazníkům jsme užiteční a svým řešením přinášíme zefektivnění výrobních a logistických procesů a snižovaní nákladů. Neustále sledujeme nejnovější trendy a využíváme moderní nástroje k tvorbě nejlepšího řešení pro klienta. V oblasti hardware přinášíme na nás trh především kvalitní a spolehlivé zařízení, aby minimální poruchovosti nezpůsobovaly prostoje a tím i ztráty našich zákazníků.  Dodáváme jen prověřený spotřební materiál, který neustále testujeme a ověřujeme jeho kvalitu. Softwarová řešení od našich vývojářů jsou vyvíjeny podle moderních konceptů s kvalitním řízením cyklu vývoje a nasazení. Nezbytnou součástí vývoje je neustálá spolupráce s klientem a ověřování vytvářeného produktu. Výsledkem naší práce je spolehlivé a fungující řešení, které klientům dává stabilitu a kvalitu v jeho podnikatelských činnostech.

Proč máte spolupracovat s námi?

 • Jsme firma se stabilní pozicí na trhu s více než dvacetiletými zkušenostmi
 • Pokrýváme Českou i Slovenskou republiku a expandujeme do EU
 • Garantujeme spolehlivost a rychlost dodávek zboží a spotřebního materiálu
 • Poskytujeme kvalitní a rychlý servis jak v servisním středisku tak přímo u zákazníka
 • Poskytujeme telefonické i internetové poradenství (Email, heldesk)
 • Umíme nalézt řešení – všechny naše projekty začínají důkladnou analýzou potřeb tak aby výsledkem bylo kvalitní a ověřené řešení
 • Zastupujeme značkové výrobce technologií automatické identifikace a spolupracujeme na lokalizacích zařízení i programů.
 • Jsme vedoucí firmou na trhu, neustálými inovacemi a poznáváním nových technologií zlepšujeme své služby
 • Našim prvořadým cílem je spokojenost zákazníků o čem svědčí naše reference
 • Zařízení a spotřební materiál, který dodáváme neustále testujeme v našem tiskovém oddělení
 • Velkou kapacitou skladu dokážeme rychle pokrýt požadavky našich partnerů • Dbáme na profesionalitu a neustálé vzdělávání našich zaměstnanců
 • Naši pracovníci tvoří jeden sehraný team se vzájemnou zastupitelností

Kodex týmu BARTECH

 1. UMÍME SI ODPUSTIT CHYBU, NIKDY VŠAK LEŽ.
 2. NAŠÍM POSLÁNÍM JSOU SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI.
 3. NAUČ SE NASLOUCHAT, PŘEDEJDEŠ PROBLÉMŮM.
 4. KAŽDÝ Z NÁS JE ČLÁNKEM FIREMNÍHO ŘETĚZU. TEN JE TAK SILNÝ JAK JE PEVNÝ JEHO NEJSLABŠÍ ČLÁNEK.
 5. JSME NA JEDNÉ LODI – KAPITÁN I PLAVČÍK.
 6. PROBLÉMY A KONFLIKTY ŘEŠ IHNED, MALÝ NEŘEŠENÝ PROBLÉM PŘEROSTE RYCHLE VE VELKÝ.
 7. VYDĚLÁVEJ PRO FIRMU, NE NA FIRMĚ.
 8. DONÁŠEJ JEN ZISK. KOLEGY PROVOKUJ JEN K VYŠŠÍM CÍLŮM.
 9. VAŽ SI SÁM SEBE, BUDOU SI TĚ VÁŽIT I OSTATNÍ.
 10. MYSLI POZITIVNĚ, BUDE POZITIVNÍ I TVŮJ ŽIVOT.
 11. HODNĚ PRACUJ, HODNĚ ODPOČÍVEJ.
 12. TVŮJ KOLEGA JE TVOJE OPORA, NE KONKURENT, NE HROZBA.
 13. VZDĚLÁVÁŠ SE? ROZVÍJÍŠ SE? KLADEŠ DOSTATEČNÝ DŮRAZ NA SVOU PROFESIONALITU ?
 14. ZNÁŠ SVÉ CÍLE? PŘEMÝŠLEJ O SVÝCH ŽIVOTNÍCH CÍLECH A O SVÝCH CESTÁCH K NIM.