Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Historie firmy Bartech

 

foto2

Historie a současnost společnosti Bartech, spol. s.r.o.

Společnost Bartech® je ryze českou společností a od svého vzniku v roce 1995 se specializuje na technologie automatické identifikace. Hlavní kancelář pro Českou Republiku je na jižní Moravě v Hodoníně. Zde je také hlavní servisní a vývojové středisko pro ČR i SR. Pro oblast Slovenské republiky své služby nabízí Bartech Slovakia sídlící v Holíči.
Strategická pozice, prakticky na hranicích Slovenska, Česka a Rakouska nám umožňuje pokrýt svými službami celé oblasti uvedených republik. Název Bartech® je chráněn ochrannou známkou.

V současnosti v týmu Bartech pracuje 22 zaměstnanců v ČR a 10 zaměstnanců v SR

foto1

Důležité mezníky historie společnosti Bartech

  • 1995 založení společnosti
  • 1998 založení pobočky na Slovensku v Holíči
  • 2001 první nasazení xTrace – výrobní systém z řady tzv. MES systémů
  • 2003 transformace firmy na společnost s ručením omezeným
  • 2007 získání certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009
  • 2010 přesídlení společnosti do nových, vlastních a moderních prostor
  • 2011 vybudování moderního školícího centra
  • 2011 partnerství se společnostmi Microsoft a GS1
  • 2013 vznik „svobodné firmy“

Bartech je v současné době moderní a rozvíjející se společností s orientací na zákazníka.Velký důraz klademe na výběr členů našeho týmu, jejich osobnostní hodnoty a profesionální přístup. Je to důležitá součást toho, abychom našim zákazníkům zajistili služby v nejvyšší kvalitě.

foto