Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Naši partneři

Splnění služeb a dodání řešení našim zákazníkům by nebylo možné uskutečnit bez spolupráce s dalšími subjekty. Do této vzájemné spolupráce, jejíž výsledky pak přinášejí zisk vám uživatelům, patří zejména naše partnerství s tvůrci a dodavateli informačních systémů a dalšími softwarovými firmami. Podáváme jejich stručný přehled s odkazy na internetové stránky.

 

PrintSpolečnost KARAT Software a.s. je významným výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s více jak pětadvacetiletými zkušenostmi ve svém oboru. Informační systém KARAT využívá více než 8000 uživatelů. Svými výkony, počtem pracovníků, spolupracujících partnerů, vybaveností a dalšími ukazateli se řadí mezi přední české a slovenské dodavatele informačních technologií. Rychlé přizpůsobování změnám, orientace na nové směry ve vývoji informačních technologií, profesionalita celého týmu a jasná firemní koncepce se staly předpokladem k naplňování hlavního cíle – utváření dlouhodobého a perspektivního partnerství se zákazníky.

 

GATEMA_logoSpolečnost Gatema s.r.o. je autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem pro informační systémy Helios Orange a Helios Green. Posláním společnosti je pomáhat firmám efektivně využívat informační systémy tak, aby se pro ně staly silnou konkurenční výhodou a významným prostředkem pro dosahování strategických cílů.
Podpora našich zákazníků je založena na širokém spektru poskytovaných služeb, které začínají prvním kontaktem s potencionálním zájemcem až po rozsáhlý provozní a poradenský servis.

 

qilogpSpolečnost DC Concept a.s. je přední český výrobce podnikového softwaru pro střední a velké společnosti. Jejím hlavním produktem je informační systém QI, který používá téměř 500 firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce. Společnost disponuje unikátní technologií pro vývoj informačních systémů, díky které garantuje zákazníkům nadčasové a komplexní řešení. Jako jediný český výrobce informačních systémů získala ocenění Top 100 Vendors časopisu IT Week.

 

Mongu_logoPři výrobě, ve skladu i při práci s dokumenty je třeba mít pořádek a systém, který umožní zrychlit a zjednodušit práci. Řešení Mongu s.r.o. se zaměřuje právě na tuto oblast. Technologie čárových kódů, sběr dat pomocí stacionárních i mobilních terminálů a zpracování čárových kódů v informačních systémech se uplatní převážně ve výrobě a ve skladech. Naše aplikace pro document management zase může pomoci ve všech kancelářích a účetních odděleních.

 

inmedias_2014Implementátor informačního systému Helios – INMEDIAS a.s. Firma se rovněž zabývá dodávkou, instalací, technickou podporou a externí administrací výpočetní techniky.

 

abia ABIA group s.r.o. je nejvýznamnějším dodavatelem celosvětově nejrozšířenějšího informačního systému SAP Business One v České republice a na Slovensku.

 

slim_logo Firma SLIM, s.r.o. vznikla v roce 1990, současně s platností zákona o soukromém podnikání, jako ryze česká firma bez zahraniční kapitálové účasti. Nosným programem společnosti je vývoj a aplikace integrovaných systémů ekonomických programů: Český podnikatel, firemní informační systém v prostředí MS-DOS, je neustále udržován a zdokonalován, jsou do něj zapracovávány náměty uživatelů, změny v legislativě i nové možnosti výpočetní techniky. SlimOffice, kompletní ekonomický systém pod Windows (Klient/Server), je díky své otevřenosti a vysoké přizpůsobivosti všestranně použitelný pro potřeby různých typů firem a organizací. Systém je vyvíjen tak, aby splňoval nároky informačních technologií současnoti, a je také neustále rozšiřován a zdokonalován, aby uživatelé byli spokojeni i v budoucnosti.

 

Společnost Control spol. s r.o. byla založena v roce 1994 a již od svého Controlvzniku se specializovala na prodej, implementaci a customizaci komplexního informačního systému DIALOG 2000C. Díky znalostnímu potenciálu pracovního týmu, firma Control brzy základní zákaznické služby rozšířila o tvorbu specializovaných uživatelských řešení pro skladové hospodářství a řízení výroby doplňujících nabízený program DIALOG 2000C. Díky úspěchu těchto řešení mezi zákazníky získává firma v roce 1995 status vývojového partnera pro DIALOG 2000C. Vývojový tým firmy během krátkého období vytvořil, na základě získaných vývojových práv, vlastní, plně kompatibilní moduly „Řízení výroby“, „Finanční operace“ a „Majetek“, které rozšířili základní architekturu systému. Tyto moduly se staly součástí standardní implementace IS DIALOG 2000C v České a Slovenské republice. Vývojem modulů získala firma Control významnou pozici při rozhodování o dalším vývoji projektu DIALOG.

 

vema Vema, a. s. je softwarovou společností s ryze českým kapitálem, která vyvíjí, implementuje a udržuje vlastní software pro oblast řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky. Patří k předním dodavatelům personálních informačních systémů v České republice. Působí též na trhu Slovenské republiky. Na vývoji a údržbě systému Vema se podílí přes 100 pracovníků. Ti tvoří výkonný tým, který zaručuje kvalitu nejen programového vybavení, ale i odborné a metodické podpory a dalších služeb. Díky tomu je naše společnost schopna velmi pružně reagovat nejenom na legislativní změny, ale i na individuální požadavky zákazníků. Služby zajišťujeme prostřednictvím pracovníků společnosti Vema v Brně, Praze, Českých Budějovicích, Olomouci, Bratislavě, Banské Bystrici a Prešově. Aktivně spolupracujeme s našimi obchodními partnery, s jejichž pomocí jsme schopni zabezpečit služby našim klientům na území celé České a Slovenské republiky.

 

abra Tvůrce informačních systémů ABRA Software a.s. pro malé a střední podniky. Tyto ERP systémy jsou v ČR nejpoužívanějšími u obchodních společností s více než jedním PC. Dodavatel služeb z oblasti „Business Services“.

 

melzer Společnost Melzer, spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele informačního systému QI na českém trhu. Více jak desetiletá aktivní práce, bohaté zkušenosti a množství realizovaných projektů řadí tuto společnost mezi úspěšné a prosperující firmy v oboru informačních technologií. Společnost působí na českém trhu z Prahy, Brna a Prostějova, své zákazníky má také na Slovensku. Firma MELZER nabízí a poskytuje svým zákazníkům promyšlená a nadčasová řešení; provádí rychlou, efektivní a projektově řízenou implementaci informačních systémů, podpořenou komplexními službami. Stěžejním produktem společnosti je komplexní IT řešení, opírající se o výjimečnou a technologicky vyspělou aplikaci QI – první elastický informační systém. Díky moderním IT technologiím a pružnému financování je komplexní řešení IS QI zárukou úspěchu a rozvoje společnosti.

 

K2_logo_2014Výrobce informačního systému K2 atmitec s.r.o. Informační systém K2 je komplexní systém pro řízení podniků a firem, který ve svých modulech provázaně řídí činnosti jednotlivých oblastí podnikového řízení. Je nadčasovým softwarem, který nejen splňuje všechny požadavky kladené na informační systémy při současném stavu vývoje informačních technologií, ale pracuje i s jasnou vizí a připraveností na očekávaný vývoj této dynamicky se rozvíjející oblasti v budoucích letech.

 

asvImplementátor informačních systémů Helios Orange a Helios Green. Společnost ASV Náchod, společnost s ručením omezeným se zaměřuje zejména na problematiku výrobních společností se standardním využitím čárových kódů při odvádění výroby.

 

cigler_v CÍGLER SOFTWARE, a.s. – výrobce informačního systému MONEY.  S desítkami tisíc instalací patří Money S3 mezi nejrozšířenější systémy pro malé a střední firmy v České republice a je vhodný i pro neziskové organizace. Nabízí všechny potřebné moduly – podvojné i jednoduché účetnictví, adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.