Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Svobodná firma

KAM PLUJU? DŘÍVE JSEM TO VĚDĚL. DNESKA NEVÍM. A TO MĚ ZNOVU ZNEJISTĚLO.
KDYŽ KONEČNĚ VYPLUJEŠ, ZAČNEŠ ZTRÁCET PŮDU POD NOHAMA. A ZAČNOU SE DÍT DIVNÉ VĚCI….

JAKÝ TO MÁ SMYSL?
NE KAM PLUJEM, ALE PROČ PLUJEM. CO HLEDÁŠ, TO DOSTANEŠ.
KOHO HLEDÁŠ, TOHO POTKÁŠ. NEMUSÍŠ SKONČIT V BODĚ B PODLE PLÁNU.
ALE KLIDNĚ V BODĚ S, POKUD TO DÁVÁ VĚTŠÍ SMYSL.

V roce 2013 jsme se rozhodli jít filozofií „svobodné a zodpovědné firmy“. Princip je jednoduchý. Nemáme manažery, vedoucí ani jiné dráby. Nepožadujeme od sebe sepisování zbytečných reportů, práce pro nic. Ale chceme aby jsme spolu více mluvili a aby práce byla pro každého z nás naplněním. Prostě se chceme bavit prací. A věříme, že to poznají i naši klienti.

Pokud by vás zajímalo, jak to u nás funguje, přijďte se k nám podívat.  Jsme neustále na cestě ke svobodě….

Chcete si přečíst o principech svobodomyslné firmy ?  Můžete zde.