Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Řešení

Pro řízení výroby – výrobní systém xTrace

Pro řízení výroby – výrobní systém xTrace

Výrobní systém xTrace řídí výrobní procesy a reaguje na změny. Zaznamenává data, umožňuje zpětné vysledování a celkově zvyšuje efektivitu výroby,

Kolekce aplikací pro výrobní procesy

Kolekce aplikací pro výrobní procesy

Řešení umožuje ovládat počítače, přenosné i pevné průmyslové terminály. Vhodné pro sběr dat z výroby, docházkový systém, komunikaci se stroji, atd.

Řešení pro sklady

Řešení pro sklady

Aplikace Mobilní skladník fungující na ručních mobilních terminálech s dotykovým displejem. Umožňuje vytvářet doklady o skladových pohybech.

Pro inventuru majetku

Pro inventuru majetku

Aplikace pro ruční terminály využívající barevný dotykový displej k jednoduché a přesné inventarizaci majetku.

Verifikátory

Verifikátory

Verifikace je ověření kvality značení pravidelně kalibrovaným měřícím přístrojem - verifikátorem Výstupem měření je vždy verifikační protokol.

Etikety a spotřební materiál

Etikety a spotřební materiál

Etikety - základ pro tisk čárového kódu a textů. Kromě papírových etiket jsou běžné i plastové, textilní či bezpečnostní etikety. V podkapitolách naleznete další informace z naší 20-ti leté praxe.

Pro vstupenky

Pro vstupenky

Software ke správě společenských akcí, tisku vstupenek a zejména jejich kontrole a sledování stavu na akcích pomocí ručních terminálů PDA. Určeno pro všechny festivaly, sportovní i kulturní akce, divadla, kina.

Software pro návrh a tisk etiket

Software pro návrh a tisk etiket

Přehled softwarů určených k profesionálnímu návrhu a tisku etiket

Technologie RFID

Technologie RFID

Teoreticky i prakticky o možnostech moderní technologie RFID. Světové poznatky i náš HW a SW.