Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Kolekce aplikací pro výrobní procesy

Nástroj umožňující komunikaci mezi informačním systémem na jedné straně a stroji, počítači, mobilními terminály na straně druhé. Qualtin je možné propojit s jakýmkoliv informačním systémem. Díky Qualtinovy lze sbírat data ze strojů, řídit operace na pracovišti, či sbírat data potřebná pro docházku. Tento nástroj skýtá neomezené možnosti využití. Záleží pouze na vás.

 V dnešní době má již každá společnost informační systém. Pokud ale chce jednoduše z informačního systému ovládat například stroje ve výrobě a sbírat z nich data, musí se připravit na zdlouhavé a náročné implementační práce trvající mnohdy i měsíce. Pokud se Vám nechce jít touto cestou, je možné si ji zkrátit. Právě pro vás je určen Qualtin, který tento úkol zvládá na výbornou. A proč této možnosti nevyužít! Při nasazení nástroje Qualtin je možné se vyvarovat chybám a časovým ztrátám způsobených zdlouhavým ručním přepisováním operací či jiných průvodek spojených s vyráběnými produkty. Qualtin umí komunikovat přímo se stroji, ale také s počítači nebo mobilním terminálem.

Příklad aplikace s terminálem SEMBOX nebo PDA (Windows CE/Mobile)

sembox2HT680_Pop_up_2

Co tím získáte? Více času na samotnou práci. Z toho plynoucí úsporu peněz a možnost využít časových úspor pro další přínosnou práci či rozvoj společnosti.

Qualtin vznikl na základě požadavků zákazníků v roce 2010, kteří nechtěli velký výrobní systém“. Vznikl ,,malý výrobní systém“, který vycházel ze systému xTrace. Postupem času se Qualtin zjednodušil do formy nástroje, který je využitelný v každém provozu, bez ohledu na informační systém. Tím jsme splnili přání zákazníků na nástroj, který bude schopen sbírat dat, ovládat stroje a hlavně jsme vyhověli nárokům na to, aby byl nástroj plně pod jejich kontrolou.

Qualtin je přímo napojitelný na informační systémy

logo_karat    Logo_abra_software_72dpi

Přehled funkcí

  • 100% kontrola jakosti
  • Viditelné zvýšení produktivity
  • Absolutní přehled o výrobě
  • Jednoduché řešení
  • Věš pečlivost pracovníků ve výrobě
  • Precizní podklady pro mzdy
  • Vyhodnocování přestávek a režijních prací
  • Data lze použít pro docházku
  • Centrální, ale vzdálená administrace

Dokumentace

pdf Qualtin prospekt (CZ) 0,5 MB
pdf Qualtin prospect (EN) 2,7 MB
pdf Sembox prospekt (CZ) 0,4 MB
pdf Případová studie Abra 0,7 MB
pdf Případová studie QI 0,6 MB

Reference

HTP s.r.o. Podnikatelství v oblasti High Tech výroby. Firma roku 2007 kraje Vysočina.
KASI, spol. s r.o. Největší český výrobce kanalizační litiny.
Mogador s.r.o Výrobce potravin. Zaměření na zdravý životní styl.