Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Řízení výroby v 1. Miroslavské strojírně

Společnost „1. Miroslavská strojírna“ je jedním z předních výrobců přírub, prstenců a příslušenství k trubkám, zejména přírub z nerezové oceli od DN 15 do DN 1200. Při výrobě se využívají moderní technologie jako jsou řezání plazmatem nebo stříhání pásku. Více informací nebo i kompletní přehled výrobků lze nalézt na stránkách 1. Miroslavské strojírny.

1_Miroslavska_bild2

Při rozšiřování aplikace MOBILNÍ SKLADNÍK na více ručních terminálů PDA se začalo uvažovat o vylepšení na straně softwaru také pro výrobu – sw QUALTIN – a o terminálech určených do provozu a k řízení pracovních operací.
Výsledným řešením se stal komplex sestávající z 2 různých datových terminálů – mobilních PDA Unitech HT 682 a výrobních TOUCHBOX, dále z bezkontaktních čipů RFID a 2 různých aplikací QUALTIN a MOBILNÍ SKLADNÍK. Samozřejmě s přizpůsobeným výrobním systémem MWORKS a jeho SQL databází.

ZDE JE INFORMAČNÍ DOKUMENT PŘÍPADOVÁ STUDIE.

Bartech_Touchbox-hand-480x289