Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Etikety a spotřební materiál

V naší nabídce najdete celou škálu rozměrů a tvarů v bílém i barevném provedení. Abychom byli schopni okamžitě reagovat na Vaše požadavky, nejčastěji používané rozměry etiket máme trvale skladem. Jelikož trh klade stále vyšší požadavky na celkový vzhled výrobků, snažíme se reagovat na tento trend a našim stálým zákazníkům nabízíme etikety s barevným předtiskem. Tyto etikety většinou obsahují adresu a logo firmy, nebo jiné údaje, které se nemění. Zbývající plochu etikety si zákazník dotiskuje sám na termotransferové tiskárně nebo na našem oddělení potisku. Jedná se o název produktu, jeho vlastnosti, šarži, datum apod. Na etikety Jsme schopni zajistit libovolnou kombinaci barev včetně vytvoření grafického návrhu, vše ve vysoké kvalitě.

et_predtisk

Papírové etikety

Název Charakteristika
Vellum Matný hlazený bezdřevý papír, specielně vyvinutý pro potisk v termotranssferových tiskárnách.
Chromo Lesklý bílý hlazený papír v kombinaci s transparentním akrylovým lakem. Doporučujeme pro etikety s barevným grafickým předtiskem.
Radial Matný papír s výrazným signálním povrchem. Vhodný pro upoutání pozornosti, slevy, akce atd. Vyrábí se v červeném, oranžovém, žlutém a zeleném provedení.
Thermo Termocitlivý papír. Vhodný pro označování výrobků určených pro rychlou spotřebu.
Na maso Speciální papír pro označování syrového masa s povrchem odolávajícím vlhkosti a mastnotám. Optimální přilnavost na vlhkých a tučných površích zajišťuje patentovaná varianta s pruhy bez lepidla, kdy tyto zóny bez přítomnosti lepidla přilnou díky vlhkosti a zajistí dostatečnou soudržnost s povrchem před dosažením optimální lepivosti lepidla. Povrch etiket odolává vlhkosti a mastnotám.
Pharmo Používá se v lékárenském průmyslu na zkumavky, lahvičky, ampule a další obaly s malými průměry. Pro přímý styk se suchými nebo vlhkými, nemastnými, nealkoholovými potravinami (Podle normy BgVV). Splňuje podmínky pro lepení na dětské hračky. Díky nízké gramáži je flexibilní a i malé etikety z tohoto materiálu dobře drží na zakřivených površích.

 

Odolné plastové fólie

Název Charakteristika
Polysuper Plus Matná POLYETHYLENOVÁ fólie. Všestranně použietlný materiál odolný vůči otěru, vlhkosti a jiným vnějším vlivům.
Polyexact transparentní Průhledná POLYETHYLENOVÁ fólie. Všestranně použietlný materiál odolný vůči otěru, vlhkosti a jiným vnějším vlivům.
Datapol Matná POLYESTEROVÁ fólie s dlouhou životností. Vysoká odolnost vůči oděru, vlhkosti, rozpouštědlům a UV záření.
3M e1004 Elastická vinylová fólie. Materiál nevodí elektrický proud, tudíž má rozsáhlé použití při plombování elektronických a počítačových součástí. Vysoká odolnost vůči chemikáliím a vlhkosti.
3M e1009 Extra odolná lesklá POLYESTEROVÁ fólie . Informační etikety, výrobní štítky, vlastní označení, označení trvalých prostředků. Dobré lepidlo umožňuje přilepení etiket k látkám o vysoké povrchové energii. Lepidlo má malé riziko vytékání během zpracování a tisku.

 

Bezpečnostní materiály

Název Charakteristika
Polyfoam Speciální dvouvrstvá fólie. Lepidlo D 131  má větší lepivost, než je pevnost mezi vrstvami obou fólií. Díky tomu dochází při snaze o sejmutí etikety k jejímu rozštěpení a viditelnému poškození.
3M e1006 Void Lesklá stříbrná polyesterová plombová fólie. Při snaze o sejmutí etikety zůstává na polepeném podkladu nápis VOID. Tím je každý informován o nepovolené manipulaci s výrobkem. Ochrana je účinná  po 24 hodinách od přilepení.
3M e1007 Vinylová matná bílá fólie. Díky silné vazbě lepidla k podkladu není možné strhnout etiketu v celku a znovu přilepit.

Lepidla

Aby bylo možné lepit etikety na zmrazené, mastné nebo jinak komplikované povrchy, lze papír kombinovat s různými lepidly:

  • Lepidlo pro lepení na zmrazené povrchy
  • Lepidlo pro lepení na mastné povrchy
  • Snímatelné lepidlo
  • Lepidlo pro přímé polepování syrového masa

et_Technistone