Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Barvicí pásky

Barvicí pásky jsou potřebné pro termotransferový tisk etket. Při jejich ideálním určení k materiálu etikety a pro danou tiskárnu se může docílit kvalitního tisku. Do termotransferových tiskáren dodáváme ve třech jakostních třídách: vosk (wax), vosk-pryskyřice (wax-resin) a pryskyřice (resin).

Barvící pásky

Voskové pásky obecně dosahují dobré kvality tisku s nízkou tepelnou energií. Mají slabou odolnost vůči otěru, vysokým teplotám a chemickým rozpouštědlům. Používají se převážně pro potisk papírových etiket. Naopak pryskyřičné pásky se vykazují vysokou odolností vůči vnějším vlivům. Pro dokonalý přenos barviva vyžadují pomalý tisk a maximální tepelný výkon. Jsou vhodné pro plastové etikety určené do náročných podmínek a textilní pásky. Vosko-pryskyřičné pásky představují univerzální řešení a hodí se pro většinu podkladových materiálů.

Podle typu tiskárny je třeba objednat buď vnitřní (IN) nebo vnější (OUT) návin. Pásky dodáváme v délkách 100, 300, 360 a 450m. Skladem máme všechny běžné rozměry pro tiskárny Datamax, Carl valentine, Zebra, Tharo, Apollo, Monarch, Sato a další v barvě černé, modré, zelené, červené, a hnědé. V případě zájmu je možno zajistit speciální náviny či jiné odstíny barev. Při první objednávce doporučujeme konzultaci s našimi specialisty.

Název Charakteristika
C-100 VOSK. Hodí se pro všechny papírové etikety a kartonky. Doporučujeme pro materiály Vellum a Chromo.
M-200 VOSK-PRYSKYŘICE. Universální páska pro plastové a některé druhy lakovaných etiket.
M-300 VOSK-PRYSKYŘICE. Páska určená pro tiskárny s tiskovou hlavou Near Edge. Hodí se téměř pro všechny druhy podkladového materiálu.
S-250 PRYSKYŘICE. Vysoce odolná páska určená pro Polyester (JAC 69250/69350), PVC, PE, polypropilen
SX-100 PRYSKYŘICE. Speciální páska určená pro potisk textilních etiket. Doporučujeme pro polyamidové a polyesterové netkané textilie.