Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Textilní pásky

Součástí našeho sortimentu jsou textilní pásky potiskovatelné termotransferovou tiskárnou. Používají se především jako textilní etikety všívané do oděvů, určené k označování výrobků materiálovým složením, ošetřovacími symboly, velikostí atd. Tyto údaje jsou dnes nezbytnou součástí každého textilního výrobku.
Při použití vhodného typu barvící pásky (doporučujeme pásku S-100X) jsou etikety odolné při praní, žehlení a používání pracích prostředků. Pásky jsou vyrobeny z netkaného polyamidu a dodáváme je v různých šířích v bílém provedení. Na vyžádání Vám rádi zašleme vzorky.

Textilní pásky

Název Charakteristika
Poliamid bílý Poliamidová textilní páska. Dobře potiskovatelný cenově dostupný materiál . Pratelnost do 85°C.
Satén bílý Tkaný polyester. Jemný materiál vhodný do spodního prádla. Pratelnost do 85°C.
Satén černý Tkaný polyester. Jemný materiál vhodný do spodního prádla. Pratelnost do 85°C.
Textilní etikety Polyesterová lepící etiketa vhodná pro rychlé označení oděvu.

 

et_textil