Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Vstupenky a visačky

Kartonové vstupenky a visačky jsou opět jako etikety v kotoučích nebo skládané od gramáže 80 až 210 g/m2. Mohou být dodány také jako souvislý pás, s perforací (přerušením k održení). barevně bílé nebo s barevným předtiskem.
Využitelné ve spojení s aplikací na vstupenky M-TICKET. S ní lze generovat čísla vstupenek a tisknout s čárovým kódem a zajistit kontrolu vstupů na akci.