Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Evidence v elektrárnách SLUNETA a.s.

Společnost SLUNETA a.s. byla založena v roce 2006 s jasným cílem – věnovat se oboru obnovitelných zdrojů – fotovoltaice. Zabývá se tedy výstavbou průmyslových celků fotovoltaických elektráren „na klíč“ a dílčími dodávkami fotovoltaických panelů, měničů napětí a příslušenství. Případně také dodávkami polohovacích jednotek se senzorovým řízením a dvouosým polohováním, které je možné shlédnout v solárním parku společnosti.
V průběhu své činnosti získala SLUNETA a.s. certifikaci ISO 9001 a 14001. V současné době se společnost zaměřujeme na provozování solárních parků pro investory v ČR a další výstavbou v zahraničí, zejména na Slovensku.

Příklad některých provozovaných elektráren:
• FVE Horky 1,5 MWp
• FVE Dobruška 1,80 MWp
• FVE Čierné nad Toplou – 2 x 1,0 MWp
• FVE Dubňany 2,2 MWp (v katastru obce je dokonce několik elektráren)
• FVE Ratíškovice 2,2 MWp

Informace o této progresivní společnosti jsou k dispozici ZDE.

Digital StillCamera

Ideální softwarové řešení – k návrhu bylo potřeba analyzovat všechny požadavky zákazníka a podmínky používání. Cílem bylo nalézt optimální sestavu s ručním zařízením (terminálem) a posoudit, zda je v tomto případě možné dokonce vynechat pořízení tiskárny etiket na čárové kódy. Byla vybrána optimální kombinace hardwaru a softwaru, možnost práce s danou databází a uživatelské nastavení do ručního terminálu.

Výsledkem řešení pro SLUNETA a.s. je tato sestava:
• Ruční terminál Unitech HT 680 Windows CE 5.0 s dotykovým displejem, integrovaným snímačem čárových kódů
• Licencovaná aplikace MOBILNÍ INVENTURA instalovaná jednak v PC (část pro správu dat a nastavení) a klíčová aplikace v ručním terminálu.

Zde je možné stáhnout podrobný dokument – PŘÍPADOVÁ STUDIE.

HT680_HIM

Produkty potřebné k našemu řešení naleznete také v našem elektronickém obchodu – zde např. konkrétní ruční terminál a aplikace HIM.
Můžete nás kontaktovat na tel. 517 543 011 nebo e-mail obchod@bartech.eu