Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Inventura v MOSAIC HOUSE Praha

MOSAIC HOUSE s.r.o. je společnost provozující jedinečnou stavbu v Praze 2 a poskytující služby v oblasti hoteliérství a ubytování, restaurační činnosti a další související služby. Nyní je pro budovu využíváno řešení k inventarizaci hmotného majetku „HIM“ s ručním terminálem na čárové kódy. Výjimečná budova s názvem MOSAIC HOUSE Design & Music Hostel se nachází na adrese Odborů 4, což je v těsné blízkosti Karlova náměstí a pouhých 10 minut pěšky od Karlova mostu.

Důkazy, že MOSAIC HOUSE je skutečně jedinečný:
• Jedná se o budovu s 1. komplexním systémem šedé vody v ČR
• Jde o teprve 2. systém šedé vody s rekuperací tepla na světě !
• 1. hostel v ČR s ekologickou nulovou emisí CO2 (elektřina a plyn)
• 1. zrekonstruovaný hostel v ČR oceněný certifikátem BREEAM In – Use „Excellent“

MOSAIC HOUSE nabízí ubytování v 55 sdílených a v 41 privátních pokojích a veškeré informace k nabídce včetně společenských akcí pro návštěvníky jsou zde.

MRP_4_radky_150

K návrhu ideálního řešení pro uživatele bylo potřeba znát jak požadavky, tak posoudit dané podmínky, možnosti databáze a postup práce. Cílem pak bylo nalezení optimální kombinace ručního zařízení, tiskárny čárových kódů a vlastních etiket, dále podoby databáze a uživatelského nastavení aplikace pro ruční terminál.
Výsledkem řešení pro MOSAIC HOUSE je tato sestava:
• Tiskárna čárových kódů DATAMAX E-4204B Mark III
• Ruční terminál-smartphone HONEYWELL Dolphin 6000 s Windows (dokonce s možností SIM karty)
• Aplikace MOBILNÍ INVENTURA instalovaná v PC a v ručním terminálu Honeywell
• Plastové samolepící etikety POLYEXACT s rozměrem 45 x 20 mm

Jednoduchým principem je umístění potřebných seznamů položek v ručním terminálu a provádění inventury v několika jeho obrazovkách. Ty dávají pokyny ke snímání čárového kódu na etiketách majetku vytištěných technologií tisku čárových kódů, výzvy k potvrzení nebo nabídnutí voleb ke zjištěným nesrovnalostem v majetku. Na dotykovém displeji terminálu je možné zjistit další informace, počty zpracovaných nebo zbývajících položek, provádět převody majetku mezi místnostmi apod.

Podrobný dokument se studií je možné stáhnout zde.

MRP_4_radky_150

Produkty potřebné k našemu řešení naleznete také na našem el. obchodě – zde např. konkrétní ruční terminál a aplikace HIM.
Můžete nás kontaktovat na tel. 517 543 023, – 031 / obchod@bartech.eu