Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Software pro návrh a tisk etiket

Pro snažší práci při návrhu designu etikety se používají speciální jednoúčelové programy, jejichž uživatelské rozhraní je naprosto přívětivé i pro nezaškolenou osobu. Volbou myší a přetažením zvoleného objektu (textový řetězec, čára, box, obrázek a čárový kód) na požadované místo je velmi rychle a účelně vytvořen obsah etikety. Textová pole a čárové kódy mohou být buď statické a nebo dynamické (na každé etiketě jiné) napojením na zdroj dat (tabulka, databáze).