Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Potisk etiket

potisk_v2Pokud se nehodláte vybavit vlastním zařízením pro návrh a tisk etiket, obraťte se na nás. Navrhneme vám etikety libovolného formátu dle vašich požadavků a vytiskneme je v libovolném množství jednorázově nebo formou pravidelných dodávek. Etikety mohou obsahovat grafiku (například logo vaší firmy), popisné texty (s českou diakritikou), číselné údaje (konstantní, narůstající nebo klesající číselné řady), proměnné číselné a textové údaje (z databázových souborů) a všechny běžné typy čárových kódů.

Máme k dispozici výkonný software pro návrh etiket a rychlé tiskárny TTR, takže vaše požadavky jsme schopni uspokojit během 2-3 dnů, v akutních případech na počkání, a to za velmi příznivé ceny. Rozhodnete-li se později pro tvorbu etiket vlastními silami, dodáme vám veškeré potřebné zařízení a spotřební materiál včetně již zpracovaného softvarového návrhu vaší etikety.

potisk_v

Při potisku lze využít těchto možností:

  • tisk čárových kódů
  • tisk návodů, popisů a certifikačních značek
  • tisk číselných sekvencít
  • isk z databází

Co nabízíme?

Nízké ceny

Etikety potiskujeme na termo-transferových tiskárnách, což nám umožňuje i při malých sériích nabídnout velmi zajímavou cenu.

Rychlé dodací lhůty

Standartně 2 až 3 pracovních dnů, v případě naléhavé potřeby tiskneme na počkání. Zboží, které si zákazník nevyzvedne osobně zasíláme dopravní službou s 24 hodinovou dobou doručení zásilky.

Různé druhy materiálu

Nabízíme potisk jak na papírové etikety, tak i etikety ze speciálních odolných materiálů, průhledné fólie, či textilní pásky.

Množstevní slevy

Trvalým zákazníkům poskytujeme zajímavé slevy. Sčítáme jednotlivé odběry a podle celkového odebraného množství určujeme cenu.