18. 5. 2013

Využití snímače Microscan při čtení 2D symbolu z dopisních obálek

Možnosti využití snímačů Microscan jsou široké. Společnost XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. použila u svého klienta snímač MINI HAWK kupříkladu v aplikaci pro čtení 2D symbolů z poštovních dopisních obálek (bankovní výpisy klientům). Přesněji řečeno jedná se o 2D symbol vytištěný na dopisním papíře bankovního výpisu.

Pozičně je symbol umístěn u adresy klienta. Stroj, na kterém je snímač Microscan zabudován, provede složení výpisu, jeho vložení do obálky a zalepení obálky. Symbol je čten poté, co je výpis v obálce a je tedy snímán přes průhlednou fólii obálky. Přičemž čtení se provádí za pohybu.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019