3. 9. 2013

Šance pro sklady vedené v MRP K/S a MRP Visual

Uživatelé informačních systémů MRP K/S a MRP Visual mají o krok blíže ke snadnému zprovoznění skladové nádstavby MOBILNÍ SKLADNÍK.

Toto řešení využívá výhody čárových kódů i oboustranné spolupráce mezi tvůrci MRP a týmem Bartech.

V případě informačních systémů MRP K/S a MRP Visual není nutná podpora dodavatele systému, protože datové propojení těchto systémů a MOBILNÍ SKLADNÍK zvládneme sami! Instalaci na klientský počítač s jedním až dvěma ruční terminály PDA  servisem za 1 až 2 hodiny, dle technických podmínek. S uživateli v počtu např. 10 terminálů řešíme zprovoznění individuálně. Pro skladníky jako uživatele ručních terminálů PDA je rozhodně vhodné osobní zaškolení. Pouhou instalaci a nastavení je ale možné provést vzdáleným připojením na počítač a připojený terminál.

Pro vyzkoušení: DEMO Mobilní skladník Vám nainstalujeme vzdáleně a ruční terminál zapůjčíme.
Pro snadné ovládání: MRP K/S obsahuje příkazy pro Mobilní skladník přímo ve svém programu.

Ukázka příkazu v MRP K/S k připravení objednávek pro ruční terminál s MSU.

Kontaktujte nás na tel. 517 543 031 nebo obchod@bartech.eu

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019