29. 1. 2014

Jak děláme inventuru MY? Jednoduše a rychle 🙂 

Inventura našich skladových zásob  trvala jen 2 hodiny.
Je vhodné doplnit informaci, že na skladech (např. hlavní, sklad náhradních dílů atd.) je aktuálně fyzicky v různých množstvích kolem 700 položek. Náš informační systém celkově eviduje zhruba 39 tisíc karet produktů – jedná se totiž o různá provedení hardwaru, softwaru, etiket, barvicích pásek apod.

K provedení inventury jsme použili 3 ruční terminály Unitech s WiFI, a to „zápůjční“ modely HT660, HT680 a PA690.
Jedná se o PDA, která si běžně půjčují naši stálí i potenciální uživatelé. A to jak k vyzkoušení, tak k placenému zapůjčení s nějakou plnohodnotnou aplikací.
Tou může být např. zápůjční licence k inventuře hmotného majetku nebo v tomto případě k provedení inventury s aplikací Mobilní skladník.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019