28. 3. 2014

Ukončení podpory straších aplikací HIM a MSU

Jako člen Microsoft Partner Network si vás dovolujeme upozornit na ukončení podpory systému Windows XP, podrobnosti přímo na autorském webu.

Z těchto a dalších důvodů jsme nuceni ukončit technickou podporu k nejstarším verzím aplikací „Inventura majetku HIM“ verze 1.0 až 1.4.6. a „Mobilní skladník MSU“ verze 1.0 až 2.0.0.11., obě aplikace byly určeny pro ruční terminály Unitech PT630 apod. Podobně původní aplikace „Laserová kalkulačka“, „Q Mon Print“, apod.
Dokument naleznete zde.

Neukončujeme obchodní podporu s možným dodáním původní aplikace s licencí pro původní hardware a software.
A jsme připraveni zákazníkům pomoci s přechodem na aktuální verze řešení, která používají podporovaná Windows v PC a ruční dotykové terminály PDA s operačním systémem Windows Mobile/CE, tj. Inventura majetku HIM a Mobilní skladník MSU.

Obchodní informace a poradenství: tel. 517 543 011, e-mail: obchod@bartech.eu nebo Internetový obchod Bartech.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019