2. 5. 2014

Mobilní skladník – nová verze 5.0.

V současnosti probíhají závěrečné práce na dokončení nové verze SW řešení pro sklady: MSU – MOBILNÍ SKLADNÍK.

Vydání Oficiální verze bude přibližně v 2. polovině května. Již nyní poskytujeme veřejně na následujícím odkazu přehled většiny z NOVINEK, které budou v aplikaci zcela nově.

Jak verzi získat?

Uživatelé, kteří si zakoupili MSU v průběhu posledního roku, mohou mít novou verzi ZDARMA. A to v rámci platné lhůty tzv. roční podpory, kterou při zakoupení řešení MSU přidáváme k aplikaci pro první rok bezplatně.
Dřívější uživatelé mají možnost si roční podporu uhradit a kromě této verze obdrží také 1 hodinu HelpDesku zdarma. Používá se nejčastěji pro telefonické poradenství, základní informace k aplikaci nebo pomoc při reinstalaci apod. (školení nebo odborná technická podpora jsou hrazeny samostatně).

Balíčky ročních podpor pro varianty 1, 3 nebo 5 licencí (lze je sčítat k sobě) jsou na el. obchodě zde –roční podpory.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019