19. 5. 2014

Dolphin 60s „Scanphone“

Výrobce úspěšných ručních terminálů Honeywell uvedl na trh nový typ z řady tzv. „scanphone“: Dolphin 60s.

Toto zařízení navazuje na úspěšný typ Dolphin 6000 a je vhodné např. k používání SW aplikací Inventarizace hmotného majetku HIM nebo Vstupenkový a docházkový systém M-TICKET.

Ve zkratce: oproti dřívějšímu typu je 60s rozměrově stejný, s podobným vzhledem a stejnou velikostí i typem displeje, ale s 2x rychlejším procesorem. Zatímco typ Dolphin 6000 byl jen s 1D laserovým skenerem, toto zařízení je s 2D „imagerem“ ke snímání klasických čárových kódů, ale nyní také 2D kódů (např. DataMatrix, Aztec). Fotoaparát (kamera) má 5 MPx namísto dřívějších 3 MPx, baterie má silnější kapacitu 3340 mAh.

 

Existují 2 různá provedení klávesnice: buď s číselnou klávesnicí (numeric) tj. primárně s číslicemi a s písmeny dostupnými přes funkční klávesu. Nebo s alfanumerickou klávesnicí (qwerty), kde je primární naopak abecední klávesnice a jako druhotná je číselná. Cena je přitom stejná. Rozdíl v klávesnici NUMERIC a QWERTY je patrný v INTERNETOVÉM OBCHODĚ.

K oběma těmto „klávesnicovým“ variantám existuje dražší varianta vybavená GSM (Voice and data) a GPS. K ručním terminálům je k dispozici množství příslušenství, viz příklad zde nebo další na Váš telefonický dotaz na 517 546 011: pouzdro k opasku, k dobíjecí staničce datový kabel s Micro USB 2.0 nebo s jackem headphone/mic combo, dále dotyková tužka (stylus), baterie atd.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

V našem vývojovém oddělení vznikl tiskový SW, jež jsme nazvali „QPRINT“ a nyní už byl implementován i na našem tiskovém oddělení a úspěšně otestován našimi techniky.

1. 9. 2020