23. 7. 2014

Ruční termínál s velkým snímacím dosahem

Osvědčený ruční terminál UNITECH HT680 používají v České republice stovky uživatelů, ať už s našimi softwary ve skladech nebo při inventurách či s dalšími užitečnými aplikacemi. Tento typ má již svého nástupce – modernější HT 682

Ten se vyznačuje rychlejším procesorem a komunikační-dobíjecí stanicí v sestavě. Pro výdrž práce je k dispozici baterie standardní kapacity 2200 mAh nebo se zvýšenou kapacitou 4000 mAh. Pro lepší držení je jako volitelné příslušenství pistolové držadlo „gungrip“.

Nejčastější provedení nového typu vč. příslušenství je přímo v našem internetovém obchodě.

Terminál HT682 jsme ale navíc sami otestovali, a to i v provedení s integrovaným snímačem s velkým dosahem. Jedná se o 2D „imager“ schopný snímat 1D i 2D kódy. Pro snazší zaměření na čárový kód vzdálený i několik metrů je optika vybavena snímacím bodem (červenou tečkou), kterou stačí zacílit na plochu kódu (podobně jako u zaměřovače zbraní ve sci-fi filmech). Krátké video uvolnil přímo výrobce zde.
Využití je tedy nejen ve skladech – sw Mobilní skladník, ale odzkoušeli jsme ho také sami pro pohodlnější snímání kódů z velké vzdálenosti při provádění inventury majetku – HIM.

Model s velkým dosahem „Long Range“ je přímo v našem internetovém obchodě. A k dotazům Vám rádi poradíme s nejvýhodnějším výběrem.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

V našem vývojovém oddělení vznikl tiskový SW, jež jsme nazvali „QPRINT“ a nyní už byl implementován i na našem tiskovém oddělení a úspěšně otestován našimi techniky.

1. 9. 2020