18. 11. 2015

Tisk etiket v aplikaci Bartender 2016

Evropská společnost Seagull patří mezi celosvětové lídry v aplikacích k návrhu a tisku etiket s čárovými, 2D i RFID kódy. Minulý týden byla uvolněna nejnovější a zásadní verze BarTender 2016. Ten např. reaguje na progresivní rozšířování tabletů, smartphonů, které je nyní možné využívat. Nadále zvyšuje efektivitu návrhu a tisku etiket.

Nové a vylepšené funkce

Podpora tisku z libovolného zařízení nebo webového prohlížeče

Bezproblémová integracie s nadřazenými systémy a databázemi

Vylepšené uchovávání tiskových informací v reálném čase

Komplexní automatizace a řízení tisku

Pokročilá serializace tištěných údajů

Kompletní podpora RFID

Ceny a další infomace najdete v našem internetovém obchodě. BarTender je nabízený ve 4 edicích Basic, Professional, Automation a Enterprise, které se liší dostupností pokročilejších funkcí pro tisk, integraci databází apod. S tím, co je pro vás nejvýhodnější, vám můžeme poradit. Při používání určité edice je navíc přestup na vyšší verzi snadný, bez nutnosti přepracovávat formáty etiket.

Pokud si s BarTender zakoupíte i „Maintenance kontrakt“, máte navíc jistotu, že vaše investice nezestárne. Po dobu platnosti smlouvy si totiž můžete aplikaci kdykoli aktualizovat na nejnovější verzi.

 

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů