18. 7. 2016

Gold partnerství s výrobcem DATALOGIC

Protože chceme vytvářet silné vztahy s výrobci mobilních zařízení k automatizaci pomocí čárových kódů, udržujeme partnerství také se společností DATALOGIC.

Datalogic aktuálně oznámil dokonce pokračující prosperitu na trhu, dle oficiální zprávy byl celkový obchodní obrat za letošní 2. čtvrtletí oproti shodnému období v minulém roce vyšší, a to předběžně o 8,4 %. Přesné informace jsou případně zde.

Některé z osvědčených produktů Datalogic lze objednat i přes náš EL. KATALOG. Oproti anonymním e-shopům Vám samozřejmě také rádi poradíme, navrhneme užitečný software, předáme poznatky z našeho know-how, atd.

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019