3. 10. 2016

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

Výsledky firmy Bartech, které naši zákazníci používají ve formě různých hardwarových a softwarových řešení, jsou vytvářeny všemi prvky uvnitř naší společnosti. Tedy od vlastního vývoje aplikací, výroby hardwaru nebo zahraničního nákupu přes technickou přípravu a support až po obchodní předání a služby zákazníkům.

Proto jsme si vědomi nutnosti kvalitní úrovně know-how, jehož přínosy pak využívají samozřejmě i zákazníci. Také proto udržujeme zejména certifikát kvality ISO 9001 a GS1.

V současnosti jsme se zapojili do programu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“ s konkrétním zaměřením na „Odborný rozvoj zaměstnanců společnosti“. O tomto projektu se můžete dočíst zde .

Vzdělávací projekt, který probíhá aktuálně v termínu od 4. do 6. 10. 2016 nese název vzdělávací aktivity: „Budoucnost ASP.NET, Razor a MVC pro Web Forms programátory„. Tento konkrétní program odborného vzdělávání se tedy týká našich pracovníků softwarového vývoje.

Závěrem uvádíme pro úplnost povinné údaje:
reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053
číslo dohody s ÚP ČR: HOA-MN-44/2016

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Iso certifikát je třeba obhájit každý rok a tak u nás vznikla tradice tuto událost oslavit. V podstatě se nejedná o nic jiného než o pořádnou firemní grilovačku, odkud každý odchází nafouklý k prasknutí.

30. 6. 2020