14. 10. 2016

Money S3 a Mobilní skladník

I střední nebo menší informační systémy mohou pracovat s nadstavbovým řešením Mobilní skladník – MSU. Stačí k tomu profesionální implementační partner, který dokáže maximálne využít znalost příslušného ERP systému a široké možnosti Mobilního skladníka. Mezi takové partnery patří i firma EUROTAX plus, s.r.o. z Dubnice nad Váhom a jmenovitě Ing. Marian Slávik.

Na počátku byl zákazník, který používal oblíbený ERP systém Money S3 a potřeboval pracovat na příjmu a výdeje zboží i se skladovými pozicemi. Tato funkčnost není ve standardní verzi Money S3 a zákazník nechtěl přecházet na vyšší verzi Money S4.

Implementační partner tedy přistoupil k vývoji vlastního komunikačního rozhraní – tzv. konektoru – který zabezpečuje evidování zboží na konkrétních pozicích a hlavně dokáže komunikovat s naším řešením Mobilní skladník, které skladník používá v ručním terminálu PDA.

 

Co přináší uživatelům spojení Money S3 s Mobilním skladníkem MSU?

Vytvoříte z obyčejného skladu řízený sklad s využitím pozic pro přesnější pohyb zboží

Zavedete ve skladě moderní způsob práce s ručními terminály se zabudovaným snímačem čárových kódů

Dokážete zpracovat příjem a výdej zboží na základě dodacího listu, tedy pomocí objednávek

Možnost převodek zboží mezi jednotlivými sklady a hlavně přesná a detailnější inventura než dosud

Zapomenete na papírové doklady a budete pracovat rychleji, přesněji a efektivněji

Pro koho je výhodné takovéto řešení?

pro velkoobchodní firmy, které případně používají i skladové pozice (lokace)

pro maloobchodní firmy, které požadují detailnější přehledy

pro sklady ve výrobě, kde chtějí mít přesnou evidenci materiálu

a prakticky pro všechny, kteří používají systém Money S3 a chtějí ve skladech evidovat pohyby zboží přesným a bezchybným způsobem

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019