26. 10. 2016

Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců

Výsledky firmy Bartech, které naši zákazníci používají ve formě různých hardwarových a softwarových řešení, jsou vytvářeny všemi prvky uvnitř naší společnosti. Tedy od vlastního vývoje aplikací, výroby hardwaru nebo zahraničního nákupu přes technickou přípravu a support až po obchodní předání a služby zákazníkům.

Účelem je zvýšení efektivity a kvality s cílem výsledného využití i v kontaktu a komunikaci s našimi zákazníky.

O programu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“ s konkrétním zaměřením na „Odborný rozvoj zaměstnanců společnosti“ se můžete dočíst zde. Po zapojení do tohoto projektu probíhá v současnosti další seminář.

Vzdělávací projekt, který se realizuje nyní v termínu od 26. do 27. 10. 2016 nese název vzdělávací aktivity: „Vedení spolupracovníků„. Tento konkrétní program odborného vzdělávání se tedy týká našich vedoucích pracovníků, zvýšení kvality jejich práce a přínosy pro Bartech, partnery i zákazníky.

Pro úplnost uvádíme povinné údaje:
reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053
číslo dohody s ÚP ČR: HOA-MN-45/20166

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module 

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Den, kdy jsme překonávali sami sebe a své hranice. Potřebovali jsme trochu kuráže a odhodlání. Nakonec jsme nad střepy, ohněm, dřevem a lžičkou zvítězili.

15. 10. 2020