6. 12. 2017

Unitech HT510 – terminál, který umí všechno za výhodnou cenu

Unitech ohlásil svoji novinku – ruční terminál HT510 už někdy v říjnu. My s aktualitou přicházíme až teď, jelikož jsme si tento terminál pořádně proklepli. Nejen že jsme ho sami testovali, ale také jsme ho již několikrát zapůjčili našim zákazníkům a víme tak, jak se na něj tváříte vy sami.

Rodina ručních terminálů se rozrůstá

Terminál HT510 se nijak zásadně neliší od svého „bratrance“ HT682, který je téměř legendou ve své kategorii. Vzhled obou terminálů je až na malé odchylky identický, klíčové parametry se také liší jen v drobnostech nebo jsou na stejné úrovni. Tak si říkáme: „Co je na té HT510 tak výjimečného? Může vůbec HT682 něčím konkurovat?“

A když se podíváte na náš e-shop, bude vám hned jasné, v čem tkví největší výhoda tohoto na první pohled moderního terminálu. Unitech se v posledních dnech ubírá směrem „více za méně peněz“. A nový terminál HT510 je nejzdárnějším příkladem, že to s tímto mottem Unitech myslí opravdu vážně.

Jak můžete vidět v našem videu, v balení najdete jak samotný terminál, tak USB kabelbateriizdroj a nabíjecí staničku, které většinou nebývají součástí balení a je třeba je dodatečně dokoupit. A všechno obdržíte za opravdu výhodnou, ekonomickou cenu.

Možnosti snímání ve více variantách

Můžete si také vybrat mezi variantou s 1D snímačem nebo 2D imagerem. HT510 poskytuje více bezdrátových komunikací jako například integrovaný WLAN 802.11 b/g/n pro real-time sběr dat a Bluetooth® 2.1 pro bezdrátové připojení (zde je již 2.1. EDR – tj. „Enhanced Data-Rate“ s trojnásobnou rychlostí oproti verzi 1.2.) a další rozšíření mikroSD. Také výdrž je podpořena baterií s nadprůměrnou kapacitou 4500 mAh.

Rozjedete na něm cokoliv

Sympatický je také operační systém Windows CE 6.0, který je kompatibilní se spoustou aplikací. Mimo jiné také s naší aplikací HIM, která umožňuje rychlou a bezchybnou inventarizaci nebo MSU pro skladové hospodářství. Ale také Q-Collection, což je skupina aplikací do průmyslu, které mohou mít různé využití. Zajímavým rozšířením je také 3,5 palcový dotykový displej a několik přidaných tlačítek jak na přední klávesnici, tak po bocích, umožňující snadnou obsluhu opravdu kýmkoliv (i leváky).

Je levný, ale odolný

Kromě ceny nás osobně například zaujal i moderní vzhled. Dle parametrů není ale šasi tak robustní jako u HT682 ačkoliv je terminál těžší a výška, z které je možné terminál upustit, je snížena o 30 cm na 1,5 metru. Utěsnění terminálu slibuje IP64. HT510 můžeme tedy s klidným svědomím přirovnat k evergreenu HT682, ale kdyby se nás někdo ptal na náš názor, do náročného průmyslového prostředí budeme raději volit stále HT682, kterou v tomto ohledu nejde překonat. Nízká cena je ovšem mnohdy opravdu lákavá a Unitech na to myslí, proto k terminálu doporučuje přikoupit prodloužení záruky UniteCare 2.0.

A samozřejmostí je, že u nás najdete vše, co o HT510 chcete vědět, stejně tak i nadstandardní služby jako konzultace a poradenství nebo kompletní servisní zázemí.

Klíčové vlastnosti:

na výběr 1D nebo 2D varianta

operační systém Windows CE 6.0

CPU 32-bitový 1,0 GHz, 512MB RAM a 4GB FLASH paměť

3,5″ barevný QVGA dotykový displej s rozlišením 240×320 pixelů

podsvícená numerická klávesnice

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1

průmyslové krytí IP64

výdrž baterie 10h operačního času

velmi příznivá cena

 

Mám zájem o terminál Unitech HT510

Máte-li zájem o tento terminál, vyplňte údaje níže a my se vám co nejdříve ozveme

nebo nás kontaktujte na

Související články

Na podzim letošního roku pro Vás připravujeme novinku zlepšení nástroje kvality v xTrace pro uživatele - hodnocení zaměstnanců pomocí metody ILUO.

4. 8. 2020