19. 2. 2018

Unitech MS831 – nejlevnější snímač na trhu

Přinášíme další novinku od Unitechu. Tentokrát se nejedná o ultra super výkonné zařízení, které díky svým parametrům spadá do „až moc drahé na pořízení“. Je to přesně naopak. Jedná se o nejlevnější snímač a ačkoliv je cena velmi příznivá, jsou příznivé i parametry, kterými se snímač vyznačuje.

Kompletní balení

Součástí balení je samostatný snímač, stojánek a 2m USB kabel. Stojánek umožňuje uvolnit ruce pro zacházení s předměty, které nesou čárový kód. Díky ergonomickému designu pohodlně zapadne do ruky, což snižuje únavu během dlouhých úloh skenování. Kromě toho je model MS831 vybaven hodnotou IP52 a může odolat
několika upuštění na beton od 1,5 metru, což zajišťuje jeho trvanlivost a spolehlivosti.

1D laser s autosenzorem

Model MS831 splňuje požadavky pro různé průmyslové aplikace podporou spouštěcího režimu, kontinuálního snímání a autosenzoringu. Kromě toho je tento skener schopen snadno
číst 3 mil 39 čárových kódů. Lze použít na nejrůznějších trzích a aplikacích jako jsou: prodejní místa (POS), maloobchod, skladování, výroba nebo prostředí back-office.

Klíčové vlastnosti

1D laser snímač

USB rozhraní

v balení již stojánek k snímači

průmyslové krytí IP52

kontinuální snímání

snímač s nejnižší pořizovací cenou

záruka 12 měsíců

 

Mám zájem o Unitech MS831 / zavolejte mi

Zanechte nám vaše kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme, nebo nám rovnou zavolejte

nebo nás kontaktujte na

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019