10. 6. 2019

Spustili jsme nové webové stránky

Našim cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky příjemnější web, na kterém najdete všechny potřebné informace týkající se nabízených produktů a služeb.

Proměna se týkala zejména designu a samotné struktury prezentované nabídky, s cílem nabídnout lepší komfort při vyhledávání požadovaných informací. Vsadili jsme na jednoduchost, přehlednost a rychlou dostupnost těch nejdůležitějších informací.

Věříme, že s touto podobou budete spokojeni stejně jako my a stránky Vám budou nadále sloužit nejen k výběru školení, seminářů či komplexních řešení, ale také jako zdroj zajímavých informací ze světa automatické identifikace.

A pro připomenutí, jak to  vypadalo před změnou. 🙂

 

Odebírejte novinky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

Jak už to tak během prázdnin bývá, objedvují se uzavírky silnic, semafory. Ani nám se teď menší omezení nevyhne. Opravovat se bude další část tzv. malého obchvatu města, silnice I/51. Oprava komunikace bude spojena s objízdnými trasami. Kvůli opravě mostu u slovenského města Holíče bude na tři měsíce uzavřena obousměrná doprava. Pro cestující bude zavedena náhradní doprava po železnici.

16. 7. 2019