24. 9. 2019

Code CR5000 – snímač  do obchodního prostředí

Code Reader ™ 5000 (CR5000) je navržen pro rychle se rozvíjející prostředí a zpracovává data z 1D, 2D a poštovních čárových kódů s rychlostí a flexibilitou. Pokročilé možnosti formátování dat umožňují spolehlivou integraci dat do jakékoli platformy, systému nebo řešení, včetně aplikací pro iOS; zatímco přizpůsobitelné formátování umožňuje uživatelům zacílit na konkrétní informace a vyplňovat pole na věrnostních formulářích, aplikacích kreditních karet a dalších.

Klíčové vlastnosti

Čtení 1D a 2D kódů z obrazovek mobilních zařízení

Úpravy a formátování dat pomocí JavaScriptu

Duální optika umožňuje rychlé čtení poškozených, velmi hustých či zaoblených kódů

Funkce manuální i automatické čtení

Zpětná vazba uživateli pomocí  LED a zvukového indikátoru

Možnost naklápění od -15° do 45°

Rozsah čtení do 10 cm

Komunikační rozhraní přes USB či RS232

Průmyslové krytí IP52

CR5025 a ověření věku

CR5025 je speciálně navržen tak, aby chránil obchodníky před neoprávněným přístupem ke zboží, jehož zakoupení je omezeno věkem. Tato funkce rychle a spolehlivě určuje způsobilost zákazníka dekódováním čárových kódů na dokladech. Díky této funkci je CR5025 samostatné řešení, které nevyžaduje žádný další software, ani ruční správu dat, aby upozornil na nezletilého. Snímač lze nakonfigurovat na minimální a maximální věk zákazníka.

Mám zájem o Code CR5000 / zavolejte mi

Zanechte nám vaše kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme, nebo nám rovnou zavolejte

nebo nás kontaktujte na

Související články

Iso certifikát je třeba obhájit každý rok a tak u nás vznikla tradice tuto událost oslavit. V podstatě se nejedná o nic jiného než o pořádnou firemní grilovačku, odkud každý odchází nafouklý k prasknutí.

30. 6. 2020