16. 1. 2020

Bartech již po desáté akreditovaným partnerem GS1 Czech Republic!

Společnost GS1 je jediným licencovaným pracovištěm pro území České republiky, která provádí registraci do mezinárodního systému GS1.

S ohledem na množství zájemců je v úzké spolupráci s GS1 také kompetentní společnost Bartech, s.r.o. Proto jako akreditovaný partner GS1 můžeme poskytovat metodické, výukové a koordinační služby pro uživatele a nabízíme podporu pro implementaci standardů GS1 do praxe.

Pro tuto činnost a elitní partnerství s GS1 Czech Republic jsme znova splnili požadavky na další rok. V praxi tedy uskutečňujeme pomoc firmám od profesionálního poradenství, přes služby včetně zavádění čárových nebo 2D kódů až po jejich používání, mj. také s našimi aplikacemi pro efektivní automatickou identifikaci.

Bartech tím potvrdil svoje přední postavení v systémech automatické identifikace v České Republice. Díky partnerství můžeme využívat nadstandardní podporu ze strany GS1 Czech Republic, kterou pak předáváme našim zákazníkům.

Podívejte se na video z předchozího roku:

Odebírejte novinky

Zásady ochrany osobních údajů

Související články

V našem vývojovém oddělení vznikl tiskový SW, jež jsme nazvali „QPRINT“ a nyní už byl implementován i na našem tiskovém oddělení a úspěšně otestován našimi techniky.

1. 9. 2020