19. 8. 2021

xTrace

Tento výrobní systém se řadí mezi tzv. MES systémy. Jedná se o ryze český produkt, který vznikl v roce 2001. Dosledovatelnost, kontrola výroby, sběr dat – to je jen výčet funkcí, které systém zvládá levou zadní. Kontinuální kontrolou výroby získáte data. Díky datům máte informace. A díky informacím dosáhnete snadněji cílové pásky. xTrace je prostě mistrem svého řemesla.

Systém pracuje s aktuálními výrobními daty, a to v reálném čase. Velmi rychle tak reaguje na změny a dokáže natotata přizpůsobit výrobní proces tak, aby efektivita výroby dosáhla svého maxima. Systém sleduje nejen stroje, ale i pracovníky. V podstatě má pod kontrolou všechny zdroje, které se podílí na výrobě každého dílu. Vaši výrobu jednoduše střeží jako oko v hlavě. A vám tak neproklouzne ani myška.

V čem je systém xTrace opravdový profesionál:

🟦 Ve sběru dat,

🟦 v kontrole výroby,

🟦 v řízení výroby,

🟦 v informování o růstu zmetkovitosti,

🟦 v kontrole kvalitu výrobku,

🟦 v kontrole routingu,

🟦 ve sdílení informací – jednoduché rozhraní je k dispozici všem zaměstnancům i vedení.

Jak funguje systém v praxi? Každé pracoviště je vybaveno terminálem se snímačem kódu. Před výrobním procesem je nasnímán kód, který obsahuje sériové číslo dílu. Po dokončení procesu obsluha výsledek zkontroluje a potvrdí výsledek, nebo stroj sám o výsledku automaticky informuje.

 

Proč mít xTrace pod svou střechou:

🟦 Získáte absolutní kontrolu,

🟦 získáte data,

🟦 zajistíte kvalitu výrobků,

🟦 zvýšíte efektivitu výroby,

🟦 snížíte náklady.

 

Systém uchovává data z každého pracoviště, od výroby až po expedici. Prostě a jednoduše: nespouští celý proces z očí.

 

Pro koho je se xTrace „jako dělaný“:

🟦 pro elektrovýrobu,

🟦 pro automotive,

🟦 pro expedici zboží.

 

Systém už zjednodušil život celé řadě firem. Svou pomocnou ruku podal například v oblasti spotřební elektroniky, automobilovém průmyslu i v oblasti zdravotní techniky.

 

 

Odebírejte novinky

Zásady ochrany osobních údajů