Software pro přesnou evidenci majetku

Potřebujete přesnou evidenci majetku s okamžitou identifikací, kde se majetek právě nachází? Ema je určena pro všechny, kterým nevyhovuje evidence ve vlastním systému, anebo těm, kdo majetek eviduje například v Excelu či v papírové podobě.

Rychlost a přesnost

Podpora OS Android

Přenos dat přes WiFi

Tisk odolných štítků

Aplikace Ema umožňuje operativní přehled o hmotném majetku společnosti s propojením na mobilní aplikaci pro rychlou inventuru v terénu. Je určený pro operační systém Android 4.4 a vyšší. Ovládá se intuitivně, prostředí je uživatelsky přizpůsobené práci na mobilu nebo tabletu.

Základní vstupní číselníky jsou majetek a lokace v CSV/TXT formátu. Jednoduše sejmete kód a zadáte ostatní potřebné údaje přes klávesnici. Komunikace s počítačem probíhá přes Wi-Fi s použitím web service služby, která zabezpečuje přenos číselníku a hotových dokladů do PC.

Aplikace EMA nahrazuje zastaralé řešení aplikace HIM určené pro OS Windows Mobile, u kterého končí podpora.

Evidence

V prohlížeči – webEMA v částí MAJETEK zaevidujete váš majetek a lokace. Kromě těchto dat můžete založit doplňkové číselníky nebo zodpovědné osoby, druh majetku, ekonomický objekt, organizační strukturu či definovat přístupová práva uživatelů. Majetek a ostatní číselníky můžete importovat i v CSV textovém formátu.

Značení

Na základě dat v evidenci majetku a lokací si vytisknete štítky s kódem pro rychlou a přesnou identifikaci při inventuře. Označíte si majetek i lokace, například nalepením štítku na zárubeň dveří do místnosti.

Mobilní inventura

V android mobilním zařízení spustíte aplikaci EMA mobile. Kliknutím na tlačítko „synchronizace“ importujete přes WiFi do zařízení všechny potřebné údaje o majetku na daných lokacích. Při vstupu do lokace oskenujete její kód a následně snímáte čárové kódy jednotlivého majetku. Program kontroluje existenci majetku v databázi a také zda je majetek na správném místě.

Provedení inventury

Posledním krokem je zpracování získaných dat. K dispozici máte velké množství filtrů, podle kterých můžete majetek selektovat a tisknout seznamy. Například seznam majetku, který byl zaevidován jako nový, nebo nebyl na správné lokaci, má jiné množství nebo byl určený k vyřazení.

Webové rozhraní
Ke stažení
EMA 2.00.
Komplet EMA 2.00.
  • aplikace pro Android 
  • webová služba pro komunikaci 
  • PHP skripty 
  • testovací číselníky 
  • návod k instalaci, programu, datovým strukturám 
  • popis HTTP komunikace – určená pro vývojáře
     

Download

Mám zájem o aplikaci EMA

    nebo nás kontaktujte na