Mobilní tiskárna štítků

Android aplikace, pomocí které dokážete tisknout štítky na tiskárnách přes Bluetooth, Wi-Fi nebo připojených přes LAN do společné počítačové sítě.

Využití najde při tisku štítků ve výrobě, skladech, logistice nebo i v obchodě při tisku cenovek.

Neomezené množství tiskáren a formátů etiket

Podpora tiskáren s jazykem DPL a ZPL

Komunikace přes Bluetooth, Wi-Fi i LAN

Webová služba pro online přenos údajů

Základní tři formáty štítků se dodávají v balíčku s aplikací. Na základě vstupních informací pro vás dokážeme připravit formáty štítků, které budete používat.

Aplikace MPRINT pracuje při ručním zadávání údajů pomocí úvodní obrazovky s 8 poli: čárový kód, interní kód položky, měrná jednotka, název položky, dvě volitelná pole, množství zboží v balení a cena zboží. Zadáváte také kolik ks štítků se má vytisknout.

Při využití webové služby je možné na štítek on-line exportovat ze skladového systému větší množství datových polí.

Formáty etiket

Náhled na vybrané typy samolepicích etiket rozměru 50x25mm, 61x38mm a 100x50mm, které jsou dodávané programem vidíte pod popisem.

Pole, která jsou zvýrazněna červeným písmem, se dají v aplikaci zadávat ručně a nebo se importují z číselníku skladových karet. Automaticky se vytváří ze vstupních údajů i čárový a 2D kód.

Propojení s aplikací MODO

V aktuální verzi aplikace MODO je možné tisknout samolepicí štítky přímo z aplikace v přenosném zařízení.

O možnosti tisku štítků vás informuje ikona tiskárny na obrazovce aplikace. Kliknutím na ikonu si MODO aplikaci MPRINT automaticky spustí a naplní ji údaji o položce, kterou například přijímáte na sklad. Zadáte požadovaný počet tištěných štítků, případně doplníte údaj o ceně nebo množství v balení.
Potom již v aplikaci MPRINT kliknete na ikonu tiskárny a aplikace zajistí odeslání štítků do vybrané tiskárny připojené přes Bluetooth, Wi-Fi nebo LAN kartu v počítačové síti.

Můžete využít instalaci a konfiguraci od našich techniků v místě a nebo pomocí vzdáleného připojení.

Mám zájem o aplikaci MPrint

  nebo nás kontaktujte na

  Produkty

  Přehled produktů pro značení a čtení čárového kódu.

  Software

  Vyvíjíme a vytváříme nové produkty z oblasti automatické identifikace. Našim cílem je usnadnit vám práci. Jsme nadšenci a lídři v oboru.  

  Hardware

  Přehled zařízení pro značení a čtení čárového kódu. Od termotransferových tiskáren po snímače, terminály, vision kamery a verifikátory.

  Spotřební materiál

  Použitím vhodného spotřebního materiálu šetříte tiskovou hlavu své tiskárny. Nabízíme kvalitní etikety a barvicí pásky.