Potisk etiket

Zakázkového potisku etiket je možné využít v případě, že potřebujete realizovat potisk etiket v menším nákladu a nehodí se pořizovat tiskárnu. Umíme potisknout libovolné typy čárových kódů a jejich přírůstky (jedinečné řady čísel) i tisky z databází.

Nízké ceny

Tisk z databází

Různé druhy materiálu

Minimální množství

Pokud si nebudete pořizovat vlastní software a tiskárnu pro návrh a tisk etiket, obraťte se na nás.

Navrhneme vám etikety libovolného formátu dle vašich požadavků a vytiskneme je v libovolném množství jednorázově nebo formou pravidelných dodávek. Etikety mohou obsahovat grafiku (například logo vaší firmy), popisné texty (s českou diakritikou), číselné údaje (konstantní, narůstající nebo klesající číselné řady), proměnné číselné a textové údaje (z databázových souborů) a všechny běžné typy čárových kódů.

 

Katalog lékárenských signatur

Lékárny jsou povinny značit léky způsobem stanoveným ve vyhlášce č. 84/2008 Sb.

V naší nabídce najdete nejčastěji využívané typy signatur za nejpříznivější ceny. Textové vzory je možné upravit dle vašich potřeb a kombinovat je s bílým nebo červeným podkladem i různými velikostmi.

Mám zájem o potisk etiket

Pro kvalitní tisk je důležitá správná kombinace materiálu etiket a barvicích pásek. Napište nám proto co nejvíce informací o vašich požadavcích.

  nebo nás kontaktujte na

  Produkty

  Přehled produktů pro značení a čtení čárového kódu.

  Software

  Vyvíjíme a vytváříme nové produkty z oblasti automatické identifikace. Našim cílem je usnadnit vám práci. Jsme nadšenci a lídři v oboru.  

  Hardware

  Přehled zařízení pro značení a čtení čárového kódu. Od termotransferových tiskáren po snímače, terminály, vision kamery a verifikátory.

  Spotřební materiál

  Použitím vhodného spotřebního materiálu šetříte tiskovou hlavu své tiskárny. Nabízíme kvalitní etikety a barvicí pásky.