Převod tiskových formátů

Firma Gumotex, akciová společnost sídlící v Břeclavi patří k renomovaným firmám v oboru zpracování plastů, zejména produktů na bázi polyuretanových a EPP pěn a gumotextilních materiálů s vysokými užitnými vlastnostmi.
Zaměřuje se zejména na automobilový průmysl (interiéry osobních a nákladních aut) a segment vodáckého sportu, rekreace a ochrany životního prostředí (čluny, stany, protipovodňové zábrany). Trvale se řadí mezi přední české exportéry, vyváží více než 75% produkce do více než 30 zemí celého světa.

Když nová nezvládne to, co stará

Některé aktualizace způsobují více problémů než užitku a před jejich zakoupením nebo spuštěním většinou nedokážeme odhadnout, co to udělá se všemi již správně zaběhnutými procesy. Řešením ovšem není odkládat novoty, ale přijít na způsob, jak se vzniklými překážkami vypořádat.
Kromě aktualizací Windows jsme se s výše zmíněným setkali u programu Labelview, který slouží pro vytváření formátů etiket. Formáty ve starší verzi programu nebylo možné korektně spustit v nejnovější verzi, a pokud ano, pak obsah nebyl úplný, tzn. bez obrázků, čárových kódů nebo napojení na databázi.

 

Konvertování

Bez naší pomoci by bylo nutné vytvářet formáty znovu, což nebylo ze strany zákazníka žádoucí. Jsme schopni tuto situaci vyřešit ručním převedením formátu za pomoci konventoru. Při převádění formátu ze strany našeho pracovníka zároveň docházelo k vizuální kontrole správnosti všech údajů i po otevření v nejnovější verzi programu.

Před začátkem prací bylo pouze nutné znát pro potřeby nacenění přesný počet formátů a databází. Namátkově bylo převedeno prvních 10 ks včetně připojení na databázi, abychom zjistili co nejpřesnější časovou náročnost.

U etiket s diakritikou bylo při zpracování zjištěno špatné kódování, které muselo být vzdáleně upraveno na počítači v editoru registrů.
Hotové převedené formáty byly po dokončení celé zakázky zaslány zákazníkovi elektronicky.

Mám zájem o stejné nebo podobné řešení

    nebo nás kontaktujte na