Průmyslová PC

OS Windows zařízení jsou ideální řešení pro interaktivní komerční použití. Tato PC najdou využití například ve výrobě, obchodě či lékařském průmyslu.

IPPC-10SLB

ProDVX APPC-10SLB

10,1″ panelový počítač Android s komerčním rozlišením a napájením přes Ethernet (PoE) a stavovým indikátorem LED Surround (Full RGB). Získal cenu vynikající a jedinečný design. S prostorovou LED lištou je ideálním řešením pro rezervaci pokojů, značení pokojů a řízení přístupu. Lze jej připojit přes RJ45 LAN, WiFi a  Bluetooth. Obsahuje možnost naplánovat restart nebo vypnutí. Standardně je dodáván s Androidem 8 a plastovým pouzdrem.

Volitelné příslušenství

1D / 2D snímač čárových kódů, NFC modul, snímač pohybu. Toto zařízení je k dispozici také v bílém pouzdře nebo s procesorem Intel pro Windows 10. 

APPC-15XP

ProDVX APPC-15XP

15,6″ panelový počítač s dotykovým displejem a napájením přes Ethernet (PoE). Je dodáván s Androidem 8, nebo volitelně s Linux Ubuntu). Lze jej připojit přes RJ45 LAN, WiFi, Bluetooth a obsahuje standardní možnost naplánovat restart nebo vypnutí. Má promítaný kapacitní dotykový displej Android SOC a plastové pouzdro.

Volitelné příslušenství

1D / 2D snímač čárových kódů, NFC modul, snímač pohybu  nebo montážní konzoly VESA. 

Mám zájem o průmyslové PC a tablet

  nebo nás kontaktujte na

  Produkty

  Přehled produktů pro značení a čtení čárového kódu.

  Software

  Vyvíjíme a vytváříme nové produkty z oblasti automatické identifikace. Našim cílem je usnadnit vám práci. Jsme nadšenci a lídři v oboru.  

  Hardware

  Přehled zařízení pro značení a čtení čárového kódu. Od termotransferových tiskáren po snímače, terminály, vision kamery a verifikátory.

  Spotřební materiál

  Použitím vhodného spotřebního materiálu šetříte tiskovou hlavu své tiskárny. Nabízíme kvalitní etikety a barvicí pásky.