Terminály

Programovatelné terminály jsou určeny k mobilnímu sběru dat. Jsou dostupné s operačním systémem Windows, Android.

Mobilní přístup k podnikovým datům

Ověřování cen, přeceňování

Příjem a výdej zboží nebo inventarizace

Ovládání průmyslových zařízení

Mobilní terminály obecně ulehčují práci tam, kde je potřeba práce s daty, využití najdou v logistice při skladovém hospodářství, při evidenci majetku nebo v průmyslu, pro který jsou určená zařízení se zvýšenou robustností a odolností vůči povětrnostním vlivům a nešetrnému zacházení.

Terminál je zpravidla vybaven integrovanou čtečkou čárových kódů. Narozdíl od snímačů čárový kód nejen přečte, ale umí ho i zpracovat (disponuje klávesnicí pro zadávání dat) a vložené informace zobrazuje na displeji (může být dotykový).

Některé modely mohou  být navíc vybaveny snímačem RFID, snímačem magnetických karet nebo integrovanou tiskárnou. Prostřednictvím integrovaných konektorů nebo bezdrátových technologií lze k mobilnímu terminálu připojit periferie jako tiskárny, sluchátka apod.

Využívané bezdrátové technologie obvykle zahrnují Wi-Fi 802.11 a/b/g, Bluetooth, případně IrDA. Nejčastějšími operačními systémy používanými v mobilních terminál jsou Windows CE a Windows Mobile. V poslední době je také velmi oblíbený Android.

Existuje obrovské množství mobilních zařízení od spotřebních po odolné průmyslové. Najít správný model terminálu může být dost obtížné. Poskytujeme konzultace, podporu i záruční a pozáruční servis.

Do skladů a výrob

Mám zájem o terminál, průmyslové PC

    nebo nás kontaktujte na