Případové studie

Přehled našich realizací a kompletních řešení.

VÝROBA | ETIKETYHARDWARE | HIMRFID | SLUŽBY 

Pro mezinárodní konglomerátní společnost zabývající se letectvím, speciálními materiály, dopravními systémy a výzkumem a vývojem, jsme dodávali snímač s požadavkem na jeho malé rozměry.

7. 4. 2020

Odebírejte novinky

Zadejte vaši e-mailovou adresu a přihlašte se k odběru novinek ze světa automatické identifikace.
Zásady ochrany osobních údajů

Pro českého výrobce plastových dílů, montážních podskupin a kompletních sestav zejména pro automobilový průmysl i další průmyslová odvětví jsme implementovali zakázkovou funkcionalitu tisku.

7. 4. 2020

Společnost působící na českém trhu od roku 1995 specializující se na výrobu kabeláží a kabelových svazků pro spotřební elektroniku, automobilový průmysl a mnoho dalších průmyslových odvětví požadovala řešení na sledování výroby.

3. 4. 2020

Některé aktualizace způsobují více problémů než užitku a před jejich zakoupením nebo spuštěním většinou nedokážeme odhadnout, co to udělá se všemi již správně zaběhnutými procesy. Řešením ovšem není odkládat novoty, ale přijít na způsob, jak se vzniklými překážkami vypořádat.

28. 8. 2019

Pokud je vaším cílem spokojený zákazník, nemělo by docházet k tomu, že na něj zapomenete s jeho objednávkou. Firma sídlící na Jižní Moravě rozváží tisíce jídle každý den po celé České republice a Slovensku a uhlídat, zda si řidič naložil všechny krabičky s jídlem nebylo jednoduché.

29. 7. 2019

Zrychlení a zjednodušení procesu výdeje zboží pomocí on-line terminálového řešení s nenáročností na obsluhu jsme realizovali u firmy, která funguje jako velkosklad s elektromateriálem a která se specializuje na průmyslové závody, zemědělské organizace, montážní firmy, ale i na běžné spotřebitele.

25. 7. 2019

Jeden z 20 největších světových dodavatelů a vývojový partner automobilového průmyslu se spolehl na naše řešení. Dodali jsme snímač Microscan a zprovoznili balicí linku s automatických snímáním a kontrolou čárového kódu.

13. 6. 2019

Pro českého výrobce kancelářského nábytku s 65letou tradicí výroby jsme vyřešili označování nábytkových dílců z lamina zakázkovou výrobou speciálních etiket s eliminací lepidla.

20. 5. 2019

Pro výrobní společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky a elektrotechniky jsme implementovali náš výrobní systém xTrace. Současně je uzpůsoben elektronické výrobě a jejím specifickým požadavkům na sledování výroby a technologické procesy.

30. 4. 2019

Pro výrobce a distributora širokého sortimentu masa a masných výrobků jsme dodávali 2ks nerezových tiskáren určených pro potravinářský průmysl. Zákazník navíc požadoval zakázkovou implementaci do balicí linky, kdy bylo potřeba zajistit ukládání formátů etiket a jejich následný tisk dle požadavků.

29. 4. 2019

Pro soukromou společnost, která spravuje rozsáhlý komplex hotelů, termálních pramenů s léčivou vodou a lázeňských budov ve světoznámém lázeňském středisku zaměřeném na léčbu pohybového a nervového ústrojí, jsme dodali kompletní řešení včetně hardwaru pro inventarizaci majetku pomocí RFID čipů a etiket.

26. 4. 2019

Aplikaci HIM lze použít i na ne úplně standardní majetek, a navíc i ve venkovním prostředí. Pro fotovoltaickou elektrárnu jsme zajistili řešení pro inventarizaci jejich fotovoltaických panelů. Součástí řešení byla aplikace HIM a terminál Unitech HT 682 s Windows s dotykovým displejem a integrovaným snímačem čárových kódů.

26. 4. 2019

Pro velmi úspěšný hotel v centru Prahy jsme implementovali řešení pro rychlou a bezchybnou inventarizaci majetku s naší aplikací HIM. Součástí řešení byla také dodávka souvisejícího zařízení – terminálů a tiskárny čárových kódů.

30. 1. 2019