Realizace

Přehled našich realizací a kompletních řešení.

Pokud je vaším cílem spokojený zákazník, nemělo by docházet k tomu, že na něj zapomenete s jeho objednávkou. Firma sídlící na Jižní Moravě rozváží tisíce jídle každý den po celé České republice a Slovensku a uhlídat, zda si řidič naložil všechny krabičky s jídlem nebylo jednoduché.

29. 7. 2019

Zrychlení a zjednodušení procesu výdeje zboží pomocí on-line terminálového řešení s nenáročností na obsluhu jsme realizovali u firmy, která funguje jako velkosklad s elektromateriálem a která se specializuje na průmyslové závody, zemědělské organizace, montážní firmy, ale i na běžné spotřebitele.

25. 7. 2019

Odebírejte novinky

Zadejte vaši e-mailovou adresu a přihlašte se k odběru novinek ze světa automatické identifikace.

Zásady ochrany osobních údajů

Jeden z 20 největších světových dodavatelů a vývojový partner automobilového průmyslu se spolehl na naše řešení. Dodali jsme snímač Microscan a zprovoznili balicí linku s automatických snímáním a kontrolou čárového kódu.

13. 6. 2019

Pro českého výrobce kancelářského nábytku s 65letou tradicí výroby jsme vyřešili označování nábytkových dílců z lamina zakázkovou výrobou speciálních etiket s eliminací lepidla.

20. 5. 2019

Pro výrobní společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky a elektrotechniky jsme implementovali náš výrobní systém xTrace. Současně je uzpůsoben elektronické výrobě a jejím specifickým požadavkům na sledování výroby a technologické procesy.

30. 4. 2019

Pro výrobce a distributora širokého sortimentu masa a masných výrobků jsme dodávali 2ks nerezových tiskáren určených pro potravinářský průmysl. Zákazník navíc požadoval zakázkovou implementaci do balicí linky, kdy bylo potřeba zajistit ukládání formátů etiket a jejich následný tisk dle požadavků.

29. 4. 2019

Pro soukromou společnost, která spravuje rozsáhlý komplex hotelů, termálních pramenů s léčivou vodou a lázeňských budov ve světoznámém lázeňském středisku zaměřeném na léčbu pohybového a nervového ústrojí, jsme dodali kompletní řešení včetně hardwaru pro inventarizaci majetku pomocí RFID čipů a etiket.

26. 4. 2019

Aplikaci HIM lze použít i na ne úplně standardní majetek, a navíc i ve venkovním prostředí. Pro fotovoltaickou elektrárnu jsme zajistili řešení pro inventarizaci jejich fotovoltaických panelů. Součástí řešení byla aplikace HIM a terminál Unitech HT 682 s Windows s dotykovým displejem a integrovaným snímačem čárových kódů.

26. 4. 2019

Pro velmi úspěšný hotel v centru Prahy jsme implementovali řešení pro rychlou a bezchybnou inventarizaci majetku s naší aplikací HIM. Součástí řešení byla také dodávka souvisejícího zařízení – terminálů a tiskárny čárových kódů.

30. 1. 2019