Nejen pro sběr dat z výroby

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Otázka vteřin!

Výroba
Evidence skladů s využitím čárového kódu

Mobilní skladník je produkt, umožňující rychle a efektivně provádět skladové operace pomocí ruční datové čtečky se snímačem čárových kódů. V přenosné čtečce čárových kódů lze vytvářet, prohlížet, doplňovat a editovat skladové doklady.

Mobilní skladník
Revoluce v invetarizaci majetku

Používáte papír a tužku? Máte seznam na desítkách stran a v něm zaškrtáváte tužkou? NEMUSÍTE! K tomu, aby inventarizace majetku byla jednoduchá, přehledná a spolehlivá, stačí program na evidenci pomocí čárových kódů.

Inventura majetku
Předchozí Následující

Služby

Servis zařízení

Servis zařízení

Naše společnost Bartech, s.r.o. je jediným certifikovaným servisním střediskem pro Českou i Slovenskou Republiku na produkty společností Datamax Corporation a Unitech.

Verifikace čárových kódů

Verifikace čárových kódů

Chcete mít jistotu, že vámi vytvořené kódy jsou v naprostém pořádku a vyhnout se případným komplikacím s reklamací zboží z důvodu nekvalitního značení? Využijte naší služby na zakázkovou verifikace 1D kódů a kódů DataMatrix. Verifikaci provádíme certifikovanými přístroji a výsledkem je protokol se všemi naměřenými hodnotami, který vám pomůže zaměřit se na slabá místa. Navíc verifikace DPM kódů dle normy AIM DPM Vám napoví, který typ osvětlení zvolit pro čtení náročných kódů.

Potisk etiket

Potisk etiket

Pokud se nehodláte vybavit vlastním zařízením pro návrh a tisk etiket, obraťte se na nás. Navrhneme vám etikety libovolného formátu dle vašich požadavků a vytiskneme je v libovolném množství jednorázově nebo formou pravidelných dodávek.